صادرات پودرسنگ بندکشی ساری

شرکت های بسیاری در زمینه عرضه و صادرات پودرسنگ بندکشی ساری فعالیت می نمایند. برخی از آنها تنها واسطه میان تولید کننده و مصرف کننده می باشند و محصولات شرکت های تولیدی را به دست خریداران می رسانند. بدین ترتیب این شرکتها محصولات متنوع را با کیفیتهای مختلف خریداری نموده و اضافه کردن مبلغی، بابت دستمزد و کمیسیون فروش، آنرا در اختیار مشتریان قرار می دهند. ناگفته نماند در این میان عده ای از افراد سودجو بجای فروش محصولات اصل و درجه یک، پودر های ناخالص و نامرغوب به متقاضیان ارایه می دهند. اما برخی عرضه کنندگان مانند گروه صنعتی آروشا، خود تولید کننده بوده و تولیدات خود را مستقیما عرضه می نمایند.

فروشنده پودرسنگ بندکشی

نمایندگی فروش پودر نمای ساختمان سفید

عرضه مستقیم تولیدات کارخانه ها مزایای فراوانی برای خریداران بهمراه خواهد داشت. اولین مزیت کنار گذاشتن واسطه ها و بدنبال آن، کاهش قیمت های فروش می باشد که برای مصرف کنندگان بسیار حایز اهمیت است. از طرفی شرکت های تولیدی اغلب محصولات ممتاز و مرغوبی به عرضه می رسانند. بنابر این دیگر متقاضی نگران کیفیت محصول نخواهد بود. چراکه عدم مرغوبیت محصولات عرضه شده، می تواند به اعتبار و سابقه تولید کننده خدشه وارد نماید. بدین جهت عموما تولیدات اصل و ممتاز عرضه می نمایند. بطور کل پودر سنگ بسیار پر کاربرد بوده و توسط حوزه های گوناگون صنعتی مورد بهره وری قرار می گیرد. استحکام، درخشندگی و چسبندگی این ماده معدنی موجب بکار گیری بیشمار آن گردیده است. بطور مثال در صنعت کاغذ سازی در گذشته از چوب درختان برای ساخت کاغذ استفاده می گردید.

خبر مهم
لیست قیمت پودر نمارومی کرج

امروزه با پیشرفت دانش و دستیابی به خصوصیات فراوان پودرسنگ، این ماده معدنی جایگزین مناسبی برای چوب شده است. بدین ترتیب دیگر از چوب درختان که بسیار هزینه بر بود، کمتر استفاده شده و مخارج تولید کاهش پیدا کرده است. همچنین پودرسنگ بعلت رنگ درخشانش و خصوصیات دیگر آن، باعث روشن شدن کاغذ شده و بنوعی نقش صاف کننده را در خمیر کاغذ بر عهده دارد. از سوی دیگر با این روش به کاهش قطع درختان کمک شایانی شده است و در نتیجه از نظر زیست محیطی بسیار سود آور خواهد بود. شرکت آروشا در خط تولید خود، پودرسنگ مخصوص نمای ساختمان را نیز اضافه نموده است و محصولی با کیفیت، عالی و نمونه عرضه میدارد. گروه آروشا توانسته با تکیه بر کارخانجات مجهز خود، عنوان بهترین مرکز صادرات پودرسنگ بندکشی ساری را از آن خود نماید.

پودر سنگ بندکشی ممتاز

تولید و صادرات پودرسنگ بندکشی ساری

همانگونه که ذکر شد، مجموعه آروشا بغیر از تولید و فروش محصولات خود در داخل کشور، توانسته صادرات پودرسنگ بندکشی ساری را بر عهده بگیرد. بنابراین محصولاتی مطابق با استاندارد های بین المللی تولید نموده و به کشور های دیگر از جمله کشور های اروپایی صادر می نماید.

جدیدترین اخبار سایت