صادرات وکس پلی اتیلن

5
(1)

در این مطلب به معرفی مراکز معتبر صادرات وکس پلی اتیلن می پردازیم. کاربرد پودر پی وی وکس در صنایع مختلف را بررسی کرده و خواص موثر آن در بهبود کیفیت محصولات را شرح می دهیم. همچنین منابع تامین وکس پلی اتیلن در ایران را معرفی کرده و راه های خرید به صرفه را به شما آموزش خواهیم داد.

صادرات پلی اتیلن وکس

صادرات پلی اتیلن وکس قطبی گیلان

پلی اتیلن وکس(pe wax)، ماده ای پلیمری شفاف و کریستالی است که در دو نوع قطبی و غیر قطبی در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. ایران، یکی از غنی ترین منابع برای تولید و صادرات وکس پلی اتیلن به شمار می رود. این ماده به صورت پودر، گرانول یا کلوخه در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. خواص این محصول، آن را به ماده ای محبوب در بسیاری از صنایع تبدیل کرده است. برای مثال صنایع تولید لوله های عایق، مداد رنگی، لاستیک، پلاستیک و… از وکس پلی اتیلن در تولید محصولاتشان استفاده می کنند. پلی اتیلن وکس های قطبی، به دلیل داشتن خواص قطبی، سازگاری بیشتری با PVC داشته و در صنایع کاربرد گسترده تری دارند.

فروش وکس پلی اتیلن خشک قزوین
>>

از منابع مهم برای تولید پلی اتیلن وکس قطبی، می توان به گیلان اشاره کرد. مجموعه آروشا پودر، با استفاده از منابع پلی اتیلن وکس قطبی گیلان محصولاتی معتبر و با کیفیت تولید می کند. کیفیت محصولات مجموعه ما به حدی است که نه تنها باعث رفع نیاز بازارهای داخلی شده بلکه زمینه صادرات وکس پلی اتیلن به سایر کشورها را نیز فراهم می کند.

پودر تالک تبریز

تولیدکننده وکس پلی اتیلن قطبی گیلان

همانطور که گفته شد، وکس پلی اتیلن قطبی مصرف بیشتری در صنایع مخصوصا صنعت تولید   PVCدارد. قطبی بودن وکس، باعث بهبود پخش شدن و چسبندگی خواهد شد. همچنین در PVC حلال است و همین مسئله، کیفیت تولید محصولاتی مثل لوله های عایق و کفپوش را بالا می برد. از طرفی این محصول خاصیت آبگریزی داشته و در صنعت تولید MDF و نئوپان نیز کاربرد زیادی دارد.

در واقع، پلی اتیلن وکس قطبی با جلوگیری از نفوذ هوا و رطوبت، به بهبود کیفیت این محصولات کمک می کند. مجموعه آروشا پودر، وکس پلی اتیلن خام را در مقیاس عمده خریداری کرده و با آزمایش های فراوان، کیفیت آن را می سنجد و سپس از مرغوب ترین نوع آن برای تولید بهترین وکس پلی اتیلن قطبی استفاده می کند. امروزه، مجموعه ما به عنوان معتبرترین شرکت ایران، در زمینه صادرات وکس پلی اتیلن شناخته می شود.

 

تولید کننده پلی اتیلن وکس شیراز
>>

نمایندگی توزیع پودر وکس پلی اتیلن تبریز

پودر وکس پلی اتیلن تبریز، از مرغوب ترین پودرهای موجود در بازار ایران است که طرفدار زیادی در صنایع ملی به خود اختصاص داده است. کارخانه آروشا پودر، به عنوان کارخانه ای معتبر در زمینه تولید پودر وکس پلی اتیلن، بخشی از مواد اولیه خود را از تبریز تهیه می کند و با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته محصولاتی مرغوب تولید و روانه بازار می کند. قیمت محصولات وکس پلی اتیلن در کارخانه ما، بسیار ارزان محاسبه می شود، چرا که تمامی محصولات ما به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسند.

برای خرید پودر میکرونیزه پلی اتیلن وکس با کیفیت با واحد فروش نخستین کارخانه تولیدکننده این پودر در ایران ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت