صادرات وکس پلی اتیلن پودری تهران

4.9
(22)

موم‌های پلی اتیلن، ساختار مولکولی بسیار پیچیده‌ای دارند که حاوی کربن، هیدروژن و اکسیژن می‌باشد. البته معماری و ساختار مولکول‌ها بستگی زیادی به روش سنتز و تولید این ماده صنعتی دارد.  به طور کلی، موم پلی اتیلن،  یک پلیمر ترموپلاستیک است که ظاهری سفید داشته و در صنایع مختلف رنگ ، پوشش و جوهر،  دارای کاربردهای متنوعی می‌باشد. لازم به ذکر است که شرکت آروشا پودر از جمله مراکز تامین نیاز بازارهای صنعتی به این محصول است که علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی، در صادرات وکس پلی اتیلن پودری تهران نیز، از عملکرد موثری برخوردار می‌باشد.

صادرات وکس پلی اتیلن پودری تهران

شرکت تولید وکس پلی اتیلن خشک گیلان

به طور کلی، وکس پلی اتیلن را می‌توان در دو نوع چگالی کم و چگالی بالا، تولید نمود. سه ویژگی عمده‌ای که واکس های پلی اتیلن را از هم متمایز می کند، به این شرح است:

  • در مرحله اول،  وزن مولکولی.
  • در مرحله دوم، طول انشعاب پلیمری.
  • و در نهایت ترکیب مونومر یا پلیمری.
صادرات وکس پلی اتیلن
>>

تغییر هر یک از این سه ویژگی ، موجب تغییر ویژگی های فیزیکی موم پلی اتیلن مانند ویسکوزیته، سختی، نقطه ذوب می شود. خوب است بدانید که در مقایسه با پلی اتیلن چگالی بالا، پلی  اتیلن چگالی کم از سفتی و سختی کمتری برخوردار بوده و  به طور کلی مقاومت شیمیایی کمتری دارد.

تولیدکننده وکس پلی اتیلن میکرونیزه مشهد

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، کاربرد وکس پلی اتیلن در طیف متنوعی از صنایع صورت می‌گیرد. به عنوان مثال، از وکس پلی اتیلن به منظور  افزودن سطحی براق به شمع های پایه و سایر شمع های قالب گیری،  استفاده می شود. این کار سختی شمع را افزایش داده و بر سرعت سوختن شمع تأثیر می‌گذارد. هنگام استفاده از موم پلی اتیلن به عنوان افزودنی، معمولا یک فتیله بزرگتر ضروری است.

لازم به ذکر است که یکی از انواع با کیفیت این وکس‌، وکس پلی اتیلن پودری تهران و وکس پلی اتیلن میکرونیزه مشهد می‌باشد و در همین راستا،  شرکت آروشا پودر با توزیع این محصولات، توانسته است دسترسی مشتریان به انواع باکیفیت وکس را تسهیل نماید.

وکس پلی اتیلن از جمله مواد صنعتی می‌باشد که از ساختار مولکولی بسیار پیچیده‌ای برخوردار بوده و نوع ساختار آن عمدتا مبتنی بر نحوه سنتز و تولید آن می‌باشد. لازم به ذکر است که شرکت آروشا پودر به عنوان تولید کننده وکس پلی اتیلن پودری تهران،  توانسته است وفاداری و تبلیغات دهان به دهان بسیاری از مشتریان را برای مجموعه خود به ارمغان آورد.

 

قیمت پلی اتیلن وکس قطبی تبریز
>>

تولیدکننده پودر پلی اتیلن وکس میکرونیزه تهران

در نهایت لازم به یادآوری است که شرکت آروشا پودر به عنوان تولید کننده پودر پلی اتیل وکس میکرونیزه و  وکس پلی اتیلن پودری تهران،  به دلیل گام برداشتن در مسیر تحقق رسالت خود مبنی بر توزیع محصولات برخوردار از استانداردهای کیفی لازم، توانسته است تصویر برند خود را در ذهن مشتریان ثبت نموده و وفاداری و تبلیغات دهان به دهان بسیاری از مشتریان را برای مجموعه خود به ارمغان آورد. پیشنهاد می‌شود در صورت نیاز به خرید انواع پلی اتیلن وکس، با کارشناسان این مرکز تماس حاصل نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 22

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت