شیر آهک برای تولید آلومینیوم

4.7
(50)

شیر آهک برای تولید آلومینیوم با هدف استخراج بوکسیت در طی فرآیند های تولید مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد؛ این ترکیبات یک عامل گداز آور در ذوب کردن فلزات محسوب می گردند که از این نظر نیز کارایی های خاصی داشته و با ارزش اقتصادی بالای تولید و فرآوری می گردند.

شیر آهک برای تولید آلومینیوم

تولیدکننده بهترین هیدرات کلسیم خالص

واحد های تولید کننده بهترین هیدرات کلسیم خالص باید در بحث تامین تجهیزات مورد بهره برداری برای تولید این محصولات تمرکز زیادی داشته باشند؛ به نحوی که تجربیات به دست آمده نشان دهنده این موضوع است که به کارگیری کوره پخت صنعتی پیشرفته که حرارت لازم را در بهترین شرایط فراهم کند تا کلسینه شدن سنگ آهک به خوبی صورت پذیرد، می‌ تواند در افزایش کیفیت محصولات نهایی نیز تأثیر داشته باشد و به همین دلیل تولیدکنندگان برتر هیدرات کلسیم باید بتوانند قبل از هر اقدامی، تجهیزات برتر و پیشرفته تر را در خطوط تولیدی خود مورد بهره‌ برداری قرار دهند.

واحد تولیدکننده آروشا پودر از آن جهت ادعا می‌ کند که می‌ تواند بهترین هیدرات کلسیم خالص را به بازار های هدف ارائه نماید که تمامی دستگاه ها و تجهیزات قابل استفاده در این حرفه را از کشور اروپا تامین کرده است و دانش فنی روز دنیا و تبعیت از آخرین نسخه استاندارد های تعریف شده در این میان را اولویت اصلی تولید قرار داده است.

آهک آبدیده مخصوص لاستیک سازی
>>

در آروشا پودر هیدرات کلسیم خالص برای هر یک از صنایع وابسته به صورت ویژه طراحی و به کار گرفته می‌ شوند و شما مشتریان گرامی می توانید با در نظر گرفتن این ویژگی ها از مجموعه آروشا پودر خرید خود را انجام دهید.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

خرید بدون واسطه آهک آبدیده صنعتی

آهک آبدیده صنعتی طبق مشخصات فیزیکی و شیمیایی که از آن خود کرده است به راحتی می تواند در بسیاری از صنایع مورد بهره برداری قرار گیرد؛ این ترکیبات به عنوان یک افزودنی در آسفالت ها به کار گرفته می‌ شوند و به راحتی می‌ توانند فرآیند کهنه شدن را به تاخیر بیندازند؛ این ترکیبات در صنعت آهن، فولاد و دیگر فلزات هم کارایی خود را ایجاد می نماید به نوعی که اکثر تولیدکنندگان معتقد هستند بیشترین میزان تولید محصولات آنها مربوط به آهک، در صنعت ریخته گری و تولید فولاد به کار گرفته می‌ شود.

در مجموع موارد گفته شده می توان ادعا نمود که خرید بدون واسطه آهک برای آن دسته از فعالان و صنعتگران در حوزه های ریخته گری و تولید فولاد از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد چرا که این ترکیبات ارزشمند دارای قیمت فروش بسیار پایینی هستند و حتی در برخی موارد دیده شده است که عوامل جانبی در افزایش قیمت این محصولات تاثیر داشتند.

از مهمترین عوامل جانبی می توان به نوع بسته بندی و نوع فرآیند های حمل و نقل این محصولات اشاره نمود؛ معمولاً بهترین عرضه انواع آهک مورد نیاز صنعت فولاد سازی عرضه فله ای است چرا که در این فرآیند ها هزینه هایی برای بسته بندی در نظر گرفته نمی‌ شود و بلافاصله بعد از تولید محصولات در کامیون های بزرگ با حداکثر ظرفیت بارگیری می گردند و در محل درخواستی تحویل داده می شوند.

از آنجایی که کارخانه های تولیدکننده برتر در ایران محدود هستند فرایند های حمل و نقل را نیز می توان جزو عوامل تعیین کننده قیمت محصولات دانست؛ ولی به صورت کلی می‌ توان عنوان کرد که خرید مستقیم این محصولات از کارخانه های تولید کننده در هر شرایطی با قیمت های پایین تر انجام می پذیرد.

تولیدکننده بهترین شیر آهک با کیفیت

در بین بهترین تولید کننده های شیر آهک با کیفیت، تولید محصولات با غلظت های مشخص از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار می باشد چرا که تهیه این ترکیبات با غلظت بین ۵ درصد تا 30 درصد باید مد نظر قرار گرفته می شود و اگر غلظت آن‌ ها از ۵ درصد پایین تر باشد عملکرد خاصی در استفاده از آنها دیده نمی‌ شود و برعکس اگر بیش از ۳۰ درصد غلظت داشته باشند، دیگر جابجایی آنها به کمک پمپ های موجود امکان پذیر نمی باشد؛ پس می توان عنوان کرد بهترین تولید کننده های شیر آهک باید به غلظت این محصولات مطابق با استاندارد های تعریفی توجه کافی داشته باشند.

شیراهک معمولاً به صورت صنعتی در حجم های بالایی بهره برداری می گردد و با هدف تنظیم اسیدیته، ته نشین سازی فلزات، تثبیت لجن، کنترل بوی بد و سخت گیری آب بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهد البته کاربرد های عجیب این محصولات در صنعت تولید محصولات خوراکی و انواع مربا ها هم دیده می‌ شود.

این مایعات نقش چشمگیری در شفاف کردن مربا و خوراکی ها بعد از پخت دارند و در زیبایی و ترد نشان دادن آنها نیز تاثیرات مثبتی را ایجاد نمایند و به همین دلیل بهره برداری از آنها در سال های اخیر مورد توجه بوده است.

با در نظر گرفتن طیف کاربری گسترده این محصولات وجود واحد تولید کننده معتبر اهمیت زیادی دارد و ما در این محتوا مجموعه آروشا پودر را به تمامی متقاضیان پیشنهاد می نماییم که می توانند با تضمین کیفیت و قیمت، محصولاتی را دریافت کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت