شرکت تولید پی وکس پودری

0
()

تولید پی وکس پودری از موثرترین خدمات مجموعه آروشا پودر محسوب می شود. این محصول تا سالها قبل در ایران تولید نمی شد و هزینه های بسیاری برای واردات آن به کشور صرف می شد. امروزه مجموعه ما، با تولید حداکثری این محصولات نیاز بازار را به طور کامل تامین می کند.

شرکت تولید پی وکس پودری

قیمت وکس پلی اتیلن میکرونیزه شیراز

تولید پی وکس پودری و میکرونیزه از مهمترین خدمات شرکت آروشا پودر به صنایع داخلی به شمار می رود. در گذشته، کشور ایران به دلیل عدم دسترسی به تجهیزات پیشرفته دنیا قادر به تولید انواع مرغوب پودر وکس پلی اتلین قطبی و میکرونیزه نبود و سالانه هزینه های بسیاری صرف واردات این محصولات از کشورهای خارجی به ایران می شد. در سالهای اخیر مجموعه ما، با وارد کردن بهترین تجهیزات و به کارگیری آنها در خط تولید محصولات خود، بهترین انواع پودرهای وکس پلی اتیلن قطبی و میکرونیزه را تولید کرده و آنها را با قیمتی مناسب در دسترس صنایع داخلی قرار می دهد تا برای افزایش کیفیت محصولات خود از آنها بهره ببرند.

قیمت پلی اتیلن وکس قزوین
>>

شایان ذکر است مجموعه ما، علاوه بر تاثیرگذاری بر کاهش واردات پودرهای صنعتی در زمینه صادرات محصول به کشورهای خارجی نیز نقش مهمی ایفا می کند. در واقع شرکت ما نه تنها با تولید محصولاتی با کیفیت، از خروج منابع ارزی از کشور جلوگیری می کند، بلکه با صادرات سالانه محصول، مقدار قابل توجهی ارز به کشور وارد می کند و باعث بهبود اوضاع اقتصادی کشور خواهد شد.

فروش پودر پلی اتیلن وکس میکرونیزه گیلان

در کنار مسئله تولید پودر وکس پلی اتیلن میکرونیزه و قطبی، مسئله فروش آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. صنایع علاقه دارند، مواد اولیه مورد نیاز خود را در کیفیت بالا و قیمت پایین خریداری نمایند. کیفیت بالای محصولات پلی اتیلن وکس میکرونیزه به جهانیان ثابت شده است و استفاده از این نوع پودر در ساخت تمامی محصولات صنعتی درجه یک، برهان خوبی برای اثبات این ادعا می باشد. گروه صنعتی کارخانجات آروشا، علاوه بر فعالیت به عنوان یک مرکز معتبر تولید پی وکس پودری، در عرصه فروش این محصول این نیز گامی موثر برداشته و محصولات خود را با قیمتی مناسب و به صورت مستقیم و عمده به صنایع مصرف کننده داخلی عرضه می کند. قیمت پودر پلی اتیلن وکس میکرونیزه در شرکت ما، با نرخ خط تولید محاسبه می شود.

 

تولید کننده پلی اتیلن وکس گیلان
>>

نمایندگی توزیع Pewax میکرونیزه

همانطور که می دانید قیمت پودر پلی اتیلن وکس تقریبا ارزان است. از دلایل این ارزانی، می توان به فراوانی این ماده در طبیعت اشاره کرد. بنابراین تولید پی وکس پودری برای افزایش کیفیت تولید محصولات امری ضروری محسوب می شود. بسیاری از صنایع برای تامین مواد اولیه مورد نیاز خود به کارخانه ما مراجعه می کنند. چرا که تمامی محصولات در کارخانه ما به صورت بدون واسطه عرضه می شود.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت