شرکت تولید لیتوپن سفید در شیراز

0
()

مجهزترین و معتبرترین شرکت تولید لیتوپن سفید در شیراز، متعلق به مجموعه صنعتی آروشا پودر است که با هدف تامین نیاز صنایع وابسته به این ترکیب راه اندازی و احداث شده است و تمامی خریداران با هر شرایطی می توانند از این مجموعه، خرید بهترین محصولات را به انجام برسانند.

شرکت تولید لیتوپن در شیراز

کارخانه تولید لیتوپن چرم

در مجموعه صنعتی آروشا پودر برای تولید لیتوپن چرم از بهترین تجهیزات و تکنولوژی ها استفاده می شود تا تولید این محصولات بر اساس استاندارد های تعریف شده در بین شرکت ها و کارخانه های تولید کننده چرم های مصنوعی انجام شود. لیتوپن در واقع یک رنگدانه طبیعی است که به واسطه داشتن خصوصیات فیزیکی و شیمیایی تاثیرات مثبتی را در ساختار تولیدی چرم های تولید شده ایجاد می نماید. برای تولید لیتوپن در ابتدا سولفات باریم بسیار ریز آسیاب می شود و محصول کلسینه شده با آب تصفیه شده و در سولفیت باریم حل می‌ شود تا محلول سولفات باریم رسوب شود. در نهایت رسوب شسته و فشرده می شود و به گونه حرارت داده می‌ شود که هوا کاملا از بین این ترکیبات خارج شود.  در مرحله بعدی دانه بندی کردن و میکرونیزه کردن این پودر های تولید شده انجام می پذیرد و لیتوپن تولید شده به بازار های هدف ارائه می گردد.

خرید لیتوپن درخشان در اصفهان
>>

صادرات پودر کربنات کلسیم مش 2500

مرکز عرضه لیتوپن سفید

مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان معتبرترین مرکز عرضه لیتوپن سفید، فعالیت‌ های خود را به صورت اینترنتی به انجام می رساند تا تمامی متقاضیان این محصولات شرایط لازم برای خرید بهترین ترکیبات را داشته باشند. این ترکیب به عنوان یک رنگدانه برای رنگ آمیزی سطوحی که در معرض اشعه ماورا بنفش هستند، گزینه ایده آلی است و تاثیرات فوق العاده ای را ایجاد می نماید. از این رنگدانه برای سطوحی که در فضا های بیرونی و در معرض رطوبت هستند، با هدف جلوگیری از رشد جلبک ها نیز استفاده می شود.

خرید مستقیم بهترین لیتوپن کاغذ سازی

از دیگر موارد کاربردی لیتوپن می توان به استفاده از این ترکیب در صنعت کاغذ سازی اشاره کرد که بسیاری از کارخانه‌ های تولیدکننده انواع کاغذ، از عملیات خرید مستقیم این محصولات استفاده می نمایند تا بتوانند در ارتباط با تولیدکنندگان برتر بهترین محصولات را خریداری نمایند. لیتوپن در واقع در گروه مشتقات سولفات باریم قرار می گیرد که به واسطه برخی از عملکرد ها و خصوصیات منحصر به فرد در حال حاضر در تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرد. شایان ذکر است که هدف اصلی استفاده از لیتوپن در صنعت کاغذ سازی، رنگ سفید درخشان این رنگدانه های طبیعی می باشد که تاثیرگذاری بیشتری را در شفافیت بالای کاغذ های تولید شده ایجاد می نمایند.

 

شرکت تولید مرغوب ترین لیتوپن
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت