شرکت توزیع پودر کربنات کلسیم

4.9
(50)

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه با ویژگی های بسیار خوب و قابل استفاده در صنایع مختلف با قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد، عرضه پودر کربنات کلسیم سفید در قالب عمده و با قیمتی که فراتر از انتظار شما است از طریق شرکت توزیع یک فرصت عالی و ایده آل برای شما مشتریان گرامی است، ما مرغوب ترین و با کیفیت ترین پودر کربنات کلسیم با کیفیت را با نازل ترین قیمت و مناسب ترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهیم داد. توزیع پودر کربنات کلسیم در سطح گسترده توسط مجموعه صنعتی آروشا پودر انجام می شود .

شرکت توزیع پودر کربنات کلسیم

بررسی مواد اولیه پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

برای بررسی مواد اولیه پودر کربنات می توان از چند جهت موضوع را بررسی کرد . کربنات کلسیم جزو سنگ های معدنی به شمار آید، در ساختار تولیدی ان کلسیت به کار رفته است، در اشکال کریستال های نامنسجم می باشد، نقطه جوش ان قابلیت تجزیه شدن دارد، به لحاظ شکل ظاهری در قالب پودر سفید استخراج می شود، به لحاظ انحلال پذیری در آب در اشکال غیر محلول می باشند.  سنگ هایی از نوع مرمریت به عنوان یک منبع تغذیه در تولید این پودر نقش عمده و بسزایی دارند، ماده ای به نام اکسید کلسیم به عنوان یک ماده اولیه در ساختار تولیدی پودر کربنات کلسیم  موجود می باشد. گذر دی اکسید کربن نباید بیش از حد مجاز و استاندارد از آهک باشد، کربنات کلسیم در انواع مختلفی تولید می شود، در نوع صنعتی و خوراکی قابلیت عرضه به مشتریان را دارد، پودر کربنات از رسوبات طبیعی زمین به دست می آید، در صنایع متعددی از جمله شیشه، فولاد، کشاورزی و کاغذ و مواردی از این دست قابلیت استفاده داشته و کاربردهای بسیاری شامل آن می شود.

تحقیقات پیشرفته در زمینه کاربردهای نوین کربنات کلسیم سپاهان
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

انواع کربنات کلسیم

اشکال مختلف کانی‌ ها و سنگ‌ های موجود در طبیعت که حاوی کربنات کلسیم هستند، شرایطی را ایجاد کرده است که تولید کنندگان بتوانند به روش‌ های تولیدی متفاوت این ترکیبات دسترسی داشته و انواع کربنات کلسیم را در نمونه‌ های متفاوت معرفی نمایند؛ به صورت کلی در بین تولید کنندگان کالا های مختلف کربنات کلسیم معدنی و رسوبی شناخته شده هستند که هر یک کاربرد های وسیعی به خود اختصاص می‌ دهند.

در حال حاضر کربنات کلسیم معمولی و معدنی با قیمت‌ های حداقل و کربنات‌ های کلسیم رسوبی با قیمت‌ های بالاتر معرفی می‌ شوند و دلیل قیمت بالاتر کربنات‌ های کلسیم رسوبی را می‌ توان فرایند های پردازش و فراوری این تولیدات دانست چون بسیار طولانی و زمانبر هستند.

تفاوت کربنات کلسیم رسوبی و کربنات کلسیم زمینی

کربنات کلسیم رسوبی و معدنی تنها از حیث نوع ترکیب شیمیایی با یکدیگر یکسان هستند وگرنه دیگر ویژگی‌ های این ترکیبات کاملاً با یکدیگر متفاوت است؛ توزیع اندازه ذرات کربنات کلسیم معدنی نسبت به نمونه‌ های رسوبی گسترده‌ تر می‌ باشد یعنی اندازه ذرات این ترکیبات بزرگتر و درشت‌ تر از نمونه‌ های رسوبی است، اندازه‌ های کوچک کربنات کلسیم رسوبی مقاومت بهتر این تولیدات را در مواد اولیه پلاستیکی فراهم می‌ آورند.

توزیع باریک‌ تر اندازه ذرات این فرآورده‌ ها باعث می‌ شود امکان جذب زیاد روغن فراهم گردد که در کاربرد های خاص این ویژگی بسیار اهمیت دارد؛ استفاده از کربنات کلسیم رسوبی یا کربنات کلسیم معدنی در حال گسترش و توسعه می‌ باشد، اما تفاوت کاربرد این محصولات بسیار واضح می‌ باشد؛ هر یک از صنایع تولیدی و صنعتی به صورت ویژه از یک نوع کربنات کلسیم استفاده می‌ نمایند و با توجه به نوع عملکردی که انتظار دارند بهترین نوع کربنات کلسیم رسوبی یا معدنی را انتخاب می‌ نمایند؛ بیشترین استفاده از این فرآورده‌ ها در صنعت به عنوان پر کننده در تولید بسیاری از کالا ها می‌ باشد.

فروش ویژه پودر کربنات کلسیم سوپر فاین

پودر کربنات کلسیم سفید با کیفیت درجه یک با قیمت کلی و حذف واسطه ها به فروش می رسد، عرضه کربنات کلسیم با کیفیت بسیار خوب و قیمت کلی همراه بوده و مطالبات بسیار خوبی در این زمینه به ثبت رسیده است، کربنات کلسیم سفید قابلیت استفاده در صنایع متعددی را دارد، فروش ویژه و استثنایی پودر کربنات کلسیم  با قیمت عمده از طریق فروشگاه های غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

شما مشتریان گرامی می توانید با برقراری ارتباط با واحد فروش اقدام به ثبت سفارش نمایید، ما بهترین و با کیفیت ترین این محصول را به شما در قالب عمده و با مناسب ترین قیمت عرضه خواهیم نمود، قیمت ها با بهره مندی از روش عرضه مستقیم به حداقل رسیده و محصول مورد نظر با نرخ مناسب تری به دست مشتریان می رسد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت