سولفات باریوم و نقش آن در تولید مواد رنگی و رنگرزی

4.9
(41)

باریوم سولفات ترکیبی حاصل از کوبش سنگ های معدنی باریت و دارای ویژگی های منحصر به فرد برای به کارگیری در صنایع مختلف می باشد؛ این ترکیبات در صنعت پزشکی، در صابون سازی، در تولید مواد شیمیایی باریم دار، در صنعت کاغذ سازی و رنگ سازی به عنوان بهترین ترکیب اولیه به بهره‌ برداری می‌ رسند.

سولفات باریوم

کاربرد پودر باریوم سولفات در پزشکی

کاربرد پودر باریوم سولفات در پزشکی بسیار شگفت‌ انگیز و قابل توجه می باشد، این ترکیبات دارای توانایی فوق العاده بالا در جذب اشعه ایکس و گاما هستند و به واسطه همین ویژگی از آنها در صنعت پزشکی و در بخش عکس برداری از قسمت های داخلی بدن بهره برداری می گردد.

پودر باریوم سولفات مخصوص صنعت پزشکی با دیگر گرید های تولیدی محصولات متفاوت می باشد و در واقع برای به کارگیری این ترکیبات حتماً باید درجه خلوص بالای از آنها در دسترس باشد، در حال حاضر تولید کنندگان بی شماری به عنوان تولید کننده اصلی این محصول فعالیت می نمایند و در صورتی خرید از آنها مجاز است که دارای اعتبار بالا و برند شناخته شده باشند.

نمایندگی توزیع پودر باریت زنجان
>>

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

قیمت باریوم سولفات

قیمت باریوم سولفات بدون شک به درجه خلوص این محصولات و نحوه فرآوری و تولید آنها وابسته می باشد و به همین دلیل خریداران باید به مشخصات فنی این تولیدات در بازار های فروش توجه کرده و هزینه‌ های واقعی را برای خرید آنها پرداخت نمایند؛ همان طور که قبل تر اشاره کردیم باریم سولفات در صنعت پزشکی دارای کاربرد های قابل توجهی می باشد و این ترکیب به عنوان یک عامل کنتراست در این صنعت مهم به بهره‌ برداری می‌ رسد.

این ترکیبات در دانه بندی ها و مش بندی های متفاوت قابل استفاده هستند و هر چه عدد مش بندی آنها بالاتر اعلام شود، به معنی این است که کیفیت بالاتری داشته و اندازه ذرات ریز تر خواهد بود، پس جای تعجبی نیست که قیمت انها بالاتر از دیگر نمونه ها اعلام گردد.

باریوم سولفات از کجا بخریم

اگر جزو فعالان اقتصادی و صنعتی هستید و به دنبال پاسخی مناسب برای سوال باریوم سولفات از کجا بخریم؟ می باشید، مجموعه صنعتی اروشا پودر بهترین انتخاب می باشد، این واحد تولید کننده از سابقه درخشانی در بحث تولید انواع فرآورده های معدنی برخوردار است و بهترین محصولات را با تضمین کیفیت در این میان ارائه می‌ نماید.

باریوم سولفات تولید شده در مجموعه آروشا پودر با قیمت های متفاوتی معرفی می گردد و این به دلیل انعطاف پذیری این واحد تولیدکننده در بحث بهره برداری از روش‌ های جدید و فراوری های مدرن و پیشرفته این محصولات می باشد و بر اساس این اقدامات انواع پودر باریت مختص استفاده در صنایع خاصی در این مجموعه تولید کننده عرضه می گردد، برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما در ارتباط باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت