دوغاب آهک مخصوص چرمسازی

4.7
(40)

دوغاب آهک مخصوص چرمسازی به صورت آماده و بسته بندی در شرکت آروشا پودر معرفی می گردد؛ این تولیدات حکم از بین بردن ضایعات بر روی پوست حیوانات را دارند و به کارگیری آنها در بالاترین درجه خلوص به معنی انجام فرآیند های تولید چرم های طبیعی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

دوغاب آهک مخصوص چرمسازی

قیمت بهترین دوغاب آهک با کیفیت

دوغاب آهک با کیفیت یک ترکیب اشباع شده از آهک هیدراته و آب می باشد؛ این تولیدات به صورت محلولی رقیق، بی رنگ، شفاف با بوی خاک  و با طعمی تلخ و گس مانند معرفی می گردند؛ مهمترین پارامتر شیمیایی در مورد دوغاب اهک، مرحله ترکیب کردن آب و آهک است، این مشخصه معمولاً به صورت دمیدن در آب آهک فراهم می‌ گردد و از این پارامتر در صنعت تولید محصولی پر مصرف به نام کربنات کلسیم رسوبی استفاده می شود، نتیجه عبور دادن دی اکسید کربن از داخل محلول شیری رنگ آب و اهک باعث ته نشین شدن مواد نامحلول می‌ گردد و در نهایت کربنات کلسیم رسوبی تولید و در ته ظرف ته نشین می شود.

دوغاب آهک بهترین فراورده صنعتی است چرا که از قیمت فروش مناسب و درجه خلوص بالایی برخوردار می باشد؛ این تولیدات با صرفه اقتصادی زیادی که ایجاد می نمایند به عنوان بهترین ترکیب برای از بین بردن سختی آب و خنثی کردن اسید های موجود در آب که در فعالیت های صنعتی کارخانجات به وجود آمده اند، استفاده می شوند.

فروش آهک آبدار مخصوص چرمسازی
>>

این تولیدات خاصیت انعقادی دارند و می توانند مواد آلوده کننده همچون یون های فلزی، خاک های رس را حذف کرده و به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده بر روی باکتری های مضر هم تاثیر دارند و آنها را از بین می برند، همچنین این تولیدات خاصیت قلیایی داشته و در ساخت و ساز برای زیر سازی راه و ترکیب با دیگر مصالح ساختمانی هم استفاده می شوند.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

تولید  شیرآهک با کیفیت

تولید و فروش شیرآهک با کیفیت فرصت سرمایه‌گذاری مناسبی را برای شرکت های همچون اروشا پودر فراهم کرده است زیرا این تولیدات جزو پر مصرف ترین انواع آهک در صنایع مختلف هستند و همیشه در بازار تقاضا برای خرید آن ها دیده می شود؛ این تولیدات کاربرد های وسیعی و متفاوتی را در صنایع شیمیایی، دارویی، بهداشتی، آرایشی، کشاورزی و لبنیات دارند.

این  ترکیبات نسبت به رطوبت و دی اکسید کربن واکنشی ندارد و همین پارامتر و مشخصه باعث سهولت حمل و نقل و نگهداری این محصولات شده است، به طور کلی این تولیداتی قلیا های اقتصادی و قابل دسترس هستند که  ترکیبی زیادی با بنیان های مزاحم اسیدی و انواع سولفور ها دارند و به همین دلیل در صنایع مختلف به عنوان یک جداکننده ناخالصی بهره برداری می شوند.

میزان مصرف این تولیدات در هر کشوری یکی از نشانه‌ های میزان صنعتی بودن آن کشور می باشد و در واقع به همین دلیل در ایران مشاهده می‌ شود که هم تولید و هم فروش شیر آهک از رونق قابل توجهی برخوردار شده است.

شیرآهک در پی انجام فرایند های شکفته شدن آهک تولید می گردد؛ برای این منظور آهک هیدراته را از طریق ترکیب آهک زنده با آب به وجود می آورند و آب در این مراحل باعث شکفته شدن آهک می شود، آهک شکفته در حال حاضر فرمول شیمیایی هیدروکسید کلسیم را دارد و اگر با مقدار بسیار بیشتری آب مخلوط گردد می تواند به عنوان مایع شفاف و بی رنگ بهره برداری شود و در این شرایط به این محصولات شیر آهک هم گفته می شود.

فروش  شیرآهک خالص

همان طور که قبلا اشاره کردیم فروش شیر آهک خالص در ایران به هر میزان نشان دهنده فعالیت شرکت های تولید کننده و در واقع صنعتی بودن می باشد و خوشبختانه در حال حاضر فروش این محصول از رونق قابل توجهی برخوردار می باشند؛ این تولیدات به دلیل دسترسی آسان و ارزان قیمت بودن نسبت به مواد مشابه قلیایی دیگر نقش مهمتری در طیف گستره ای از تولیدات صنعتی دارند؛ از این تولیدات به صورت صنعتی در تلخ گیری زیتون و یا پخت انواع مربا استفاده می گردد.

شیر آهک در مجموعه صنعتی آروشا پودر بر مبنای آخرین استاندارد های تعریف شده در بین کشور های بین المللی تولید و عرضه می گردد و همین پارامتر باعث شده است که تولیدات این مجموعه علاوه بر داخل کشور در دیگر کشور ها هم متقاضیان داشته باشند و جای تعجبی نیست که صادرات آنها به بسیاری از کشور ها انجام پذیرد؛ اگر جزو شرکت های فعال صادراتی در ایران هستید و قصد ارسال فرآورده های آهکی را به دیگر کشور ها دارید حتماً با مجموعه صنعتی اروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت