بازدید شما در روز دوشنبه ۱۱ مرداد سال ۱۴۰۰ از این سایت ، مایه افتخار کارخانه ما می باشد.

خرید کربنات کلسیم دامی

کربنات کلسیم در دام به صورت پودری و گرانوله مورد استفاده قرار می گیرد که مهم ترین منبع تامین کلسیم در دام ها است. برای خرید کربنات کلسیم دامی می توانید علاوه بر خرید حضوری، از طریق سایت اینترنتی شرکت آروشا نیز اقدام بفرمایید.به طور کلی بدن تمام موجودات زنده از کلسیم ساخته شده و این ماده به صورت غذایی و دارو می تواند وارد بدن شود.

خرید کربنات کلسیم دامی

پودر کربنات کلسیم خوراک دام

طبق تحقیقاتی که انجام شده به این نتیجه رسیدند
دانشمندان که کربنات کلسیم در خوراک دام ها موجب
افزایش شیر می شود و یکی از عناصر اصلی برای
تشکیل و همچنین رشد استخوان های دام ها بوده
است.

از کربنات کلسیم دامی می توان برای پرورش صحیح
دام هایی چون گاو، گوسفند و بز استفاده کرد.

در توضیح اهمیت خرید کربنات کلسیم دامی این نکته
نیز لازم به ذکر است که کربنات کلسیم دامی رایج ترین
و ارزان ترین منبع برای تامین کلسیم در دام ها
می باشد و به دلیل دارا بودن اچ پی بالا مانع اسیدی
شدن بدن حیوانات و دام ها و همچنین مانع تحلیل
استخوان های آنها می شود.

کمبود کلسیم در جیره غذایی دام ها می توان باعث
بروز مشکلاتی چون کاهش رشد و وزن گله و
ناهنجاریهای اسکلتی شود.

خرید کربنات کلسیم دامی

چرا از کربنات کلسیم برای دام و طیور استفاده می شود؟

در گذشته ها برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن حیوانات و دام ها از موادی چون صدف های دریایی پودر استخوان برای تامین این نیاز استفاده می شده است، که امروزه پودر کربنات کلسیم دامی جایگزینی بسیار مناسب برای این مواد است. گزینه های قدیمی دارای آلودگی زیادی بودند و یا کپک می ‌زدند که موجب مسمومیت دام ها می‌ شد.

و همچنین باید این نکته را ذکر کرد که به غیر از استفاده کربنات کلسیم دامی برای حیواناتی چون گاو و گوسفند در تغذیه طیوری چون مرغ و بوقلمون و بلدرچین هم به کار می ‌رود حتی به عنوان خوراک برای آبزیان از این نوع کربنات کلسیم دامی می توان استفاده کرد.

دیدن این مطلب
کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم خوراک مرغ تخم گذار

یکی از منابع تأمین کلسیم در مرغان تخم گذار سنگ آهک یا کربنات کلسیم می باشد که با قیمت بسیار کـم در اختیـار مرغـان قـرار می گیرد. این سنگ مقدار بسیار زیادی کلسیم دارد و از قابلیت هضم و جذب بالایی نیز برخوردار است. ارزان بودن ایـن منبـع تـأمین کننـده کلسیم سبب شده است که به مشکلات مهمی که برخی از منابع این ماده بوجود آورند، کمتر توجه شود که منجـر بـه ضـرر و زیـان اقتصادي در واحدهاي پرورش مرغ تخمگذار می شود. یکی از مشکلات اصلی برخی پودرهای موجود در بازار که مـورد اسـتفاده در تغذیـه دام و طیـور قرار می گیرد ، استفاده از سنگ کربنات کلسیم نـوع دولومیتی برای مصارف خوراک دام می باشد که این پودرها از نظر عناصر مزاحم غنی بوده و در روند جذب عناصر مـورد نیـاز اخـتلال ایجـاد مـی کند.

کیفیت پوسته تخم مرغ در تولیدات مرغان تخمگذار اهمیت شایانی دارد زیرا تخم مرغهاي بدون پوسته منجر به ضرر اقتصادي زیادي می شود. همین طور مهمترین عامل تأثیرگذار بر روي کیفیت پوسته میزان و منبـع کلسـیم جیـره میباشد . عناصر مزاحم موجود در منابع کربنات کلسیم ماننـد منیـزیم بـا کلیسـم تشـکیل کمپلکس می دهد و علاوه بر کاهش جذب کلسیم منجر به نقصان در جذب فسفر نیز می شود . با توجه به موارد فوق به واحدهای تولید خوراک طیور و یا پرورش دهندگان مرغ تخمگذار توصیه می شود ، پودر کربنات کلسیم خوراک دام طیور را از مراکز معتبر که سالهاست محصولات خود را به مصرف میلیون ها دام رسانده اند ، خریداری نمائید تا کمتر دچار خسارت های مادی و معنوی شوید.

خرید کربنات کلسیم دامی مخصوص مرغ تخم گذار

خصوصیات کربنات مخصوص خوراک دام ها

خرید کربنات کلسیم دامی به دلیل وجود خواص بسیار ویژه ی این ماده است که رواج بسیاری دارد، در اینجا به برخی از خواص کربنات کلسیم دامی تولید شده توسط شرکت آروشا اشاره خواهیم کرد:

بهبود عملکرد آنزیمی در بدن دام ها

تقویت اسکلت و جلوگیری از نرمی و شکستگی در دام ها

دارای ضریب هضمی بالا

مانع از ایجاد مشکلاتی چون پوکی استخوان

جلوگیری از بیماری‌ های عصبی

افزایش مقدار و بهبود کیفیت شیر دام ها.

برای خرید کربنات کلسیم دامی لازم است حتما به یک شرکت معتبر مراجعه کنید، چرا که استفاده از یک محصول بی کیفیت می تواند ضرر جبران ناپذیری را برای شما به دنبال داشته باشد. شرکت آروشا با سابقه درخشان خود در زمینه تولید انواع پودر سنگ همواره با کیفیت بسیار بالای محصولات خود در بین صاحبان صنایع شناخته می شود. برای خرید کربنات کلسیم دامی شرکت آروشا تنها کافیست به سایت شرکت مراجعه کنید و یا با مشاورین ما تماس حاصل بفرمائید.

کانال تلگرام