خرید پودر بتونه ماستیک 5 کیلویی

4.8
(52)

پودر بتونه ماستیک یکی از انواع پودر هایی می باشد که برای درزگیری سطوح و شکاف ها به کار می‌رود و به دلیل پوشش دهی خوبی که دارد مورد استفاده زیاد قرار می‌گیرد. از این رو خرید پودر ماستیک کیلویی در مراکز خرید توسط خریداران صورت می گیرد و آن ها می توانند این نمونه را با بسته بندی های مختلف به صورت کلی و عمده خریداری کنند.

خرید پودر بتونه ماستیک 5 کیلویی

آشنایی با انواع پودر ماستیک

امروزه در ساختمان سازی ها، فعالیت های صنعتی و موارد دیگر با سطوح سر و کار داریم و هرگونه شکاف یا حفره ای در این سطوح می تواند مزاحم باشد. از این رو در بازار مواد گوناگونی به نام ماستیک وجود دارد که به وسیله آن ها می توان این شکاف ها و درزها را یکدست  و پر کرد. در این قسمت می خواهیم در رابطه با این پودرها صحبت کنیم. پودر بتونه ماستیک در بازار دارای انواع مختلف می باشد که عبارتند از:

  • ماستیک سیلیکونی؛ این نمونه همانند چسب می ماند که بسیار در مقابل عوامل محیطی و دمایی مقاوم می باشد و برای درزگیری و پر کردن شکاف هایی، مثل کاشی ها، لوله ها و غیره به کار می‌رود و از نظر کیفیت بسیار عالی می باشد؛ به گونه‌ای که هنگامی که خشک می شود به هیچ عنوان ترک نمی خورد.
  • ماستیک اپوکسی؛ این نمونه برای سطوح ناهموار به کار می‌رود که کاملاً درز ها و حفره ها را پر می کند و این پودر عملکرد بسیار خوبی دارد و چسبندگی آن بسیار بالا می باشد.
  • ماستیک قیری؛ انعطاف‌پذیری خوبی دارد و در دماهای بالا و پایین این حالت را حفظ می‌کند و در مقابل عوامل محیطی بسیار مقاوم می باشد و به دو صورت گرم و سرد اجرا می شود که نوع سرد آن به غیر از قیر مواد دیگری نیز به آن اضافه می‌شود، موادی مانند فلز ها، چوب و غیره.
  • ماستیک پلی پورتان؛  این نمونه از ماده رزین پلی اورتان ساخته می‌شود و معمولاً برای شکاف هایی به کار می‌رود که در سازه های بتنی وجود دارند و برای لوله های آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشنده برتر پودر کربنات کلسیم کشاورزی مشهد

فروشنده پودر بتونه ماستیک کیلویی

فروشنده پودر ماستیک کناف محصولات خود را به شکل های متنوع در سراسر کشور در مراکز فروش در دسترس خریداران قرار داده است.
خریداران می‌توانند انواع این پودر را از جمله پودر ماستیک کناف کیلویی را انتخاب و خریداری کنند و چنانچه خرید خود را به صورت عمده انجام دهند، برای آن ها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود به دلیل اینکه فروشنده پودر ماستیک این محصول را به قیمت اولیه نمونه برای آن ها در نظر خواهد گرفت.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 52

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت