استراتژی‌های موفق برای خرید و فروش باریت و بهره‌وری بالا

4.9
(60)

میزان خرید و فروش باریت در سال های اخیر در بین کشور های فعال و توسعه یافته، به نوعی حاکی از صنعتی بودن آنها می باشد چون این تولیدات در صنایع مهم وابسته به اقتصاد کشور ها همچون صنعت حفاری به مصرف می رسند و هر چقدر میزان مصرف آنها بیشتر باشد، بدین معنی است که آن کشور، تولید محصولات بیشتری را تجربه نموده است.

خرید و فروش باریت

خریدار سنگ باریت

سنگ های باریت به شکل پودری کاربرد های بسیار زیادی دارند، پس می‌ توان عنوان کرد خریداران اصلی سنگ های باریت در واقع کارخانه های تولیدکننده فرآورده های میکرونیزه هستند که این تولیدات را بعد از خریداری، خردایش و کوبش کرده و به مرحله مصرف می‌ رسانند.

پودر باریت جزو پودر های میکرونیزه صنعتی و معدنی قابل توجه است و در صنایع بسیار زیادی به مصرف می‌ رسد، این تولیدات در سایز بندی های مختلف قابل استفاده هستند و هر چقدر اندازه ذرات آنها ریزتر باشد، کیفیت بالاتری داشته و قیمت فروش بیشتری را نیز به خود اختصاص می‌ دهند.

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

قیمت باریت صادراتی

باریت صادراتی به شکل های متفاوت پودر باریت، کلوخه باریت و باریت کریستال معرفی می گردد، به همین دلیل در بازار شاهد قیمت های مختلفی برای فروش این محصولات هستیم؛ جدا از نوع قیمت گذاری و کیفیت باریت، شکل ظاهری این تولیدات با یکدیگر تفاوت هایی دارند و مهمترین عامل در تفاوت قیمت محسوب می گردد.

در حال حاضر قیمت باریت موضوع بسیار مهمی برای بسیاری از صنایع است زیرا بیشتر تولید کنندگان به این محصول نیاز دارند و به همین دلیل نوسان قیمت باریت تولید آنها را شدیدا تحت تاثیر قرار می دهد.

فروش باریت سفید

شاید در زمان خرید و فروش باریت سفید قیمت های فوق العاده ارزان از این محصولات به گوش برسد و مشتریان شاید به این فکر کنند که فروشنده باریت ارزانی را در اختیار آنها قرار می دهد؛ از آنجایی که پودر های باریت سفید بازار فروش مناسبی به دلیل تقاضای بالا از آن خود کرده است و این که به صورت پودری به فروش می رسد، افرادی وجود دارند که با مخلوط کردن مواد ناخالص و ارزان هنگام فروش وزن محصول را بالاتر برده اما درجه خلوص و کیفیت آن را به شدت کاهش می دهند، پس تشخیص دقیق میزان ناخالصی های موجود در باریت کار ساده ای نیست و هر یک از خریداران نمی توانند به راحتی این فرمول پیچیده را شناسایی نمایند.

شرکت های وابسته به انواع پودر باریت باید در زمان خرید و فروش این محصولات توجه کافی را داشته و قبل از سفارش خود در حجم‌ های بالا،  نمونه ای از این تولیدات را دریافت نمایند؛ برای خرید پودر باریت در بالاترین کیفیت با مشاورین اروشا ارتباط بگیرید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت