خرید عمده پودر مل سفید کیلویی همدان

پودر مل سفید همدان به صورت بسته بندی کیلویی و در حجم های عمده در بازار خرید مورد توجه قرار می گیرد. پودر مل سفید در گروه محصولات معدنی قرار می ‌گیرد که دارای کاربرد های بسیار زیاد در صنایع نقاشی، عطر سازی و لاستیک سازی است. این محصول به عنوان اساسی ترین ماده مورد استفاده در پتینه کاری نیز مورد توجه قرار می گیرد.

خرید عمده پودر مل سفید کیلویی همدان

کاربرد پودر مل سفید در نقاشی

کاربرد پودر مل سفید در نقاشی به عنوان ماده بتونه دیده می شود و از آن بیشتر با هدف درز گیری استفاده می گردد. پودر مل دارای دانه بندی بسیار ریز است. هم چنین این محصول دارای وزن سبک و کم حجمی است و به آسانی در حلال های مختلف حل می ‌شود. میزان چسبندگی این محصول بسیار زیاد است و بعد از خشک شدن در برابر رطوبت مقاومت زیادی دارد و تمامی این پارامتر ها باعث شده است که از این محصول در صنعت نقاشی ساختمان بیشترین استفاده شود.
پودر مل سفید دارای کاربرد بسیار اساسی و مهم در صنعت نقاشی  است به نوعی که از این محصول به نام گل بتونه نقاشی نیز یاد می ‌شود. پودر مل  نقاشی در واقع همان کربنات کلسیم است که به رنگ سفید مایل به کرم تولید و به بازار عرضه می شود. معمولا پودر مل در بسته‌بندی‌ های کیسه ‌ای ۱۰ کیلو و 30 کیلوگرمی قابل عرضه است.

صادرات کلسیم خراسان

پخش پودر مل سفید کیلویی همدان از کارخانه

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم پودر مل در واقع همان کربنات کلسیم است که به عنوان یک کانی معدنی بسیار پرکاربرد استخراج می شود. کربنات کلسیم بعد از استخراج برای فرآوری وارد کارخانه ها می شود. در کارخانه پودر مل با هدف استفاده در صنایع مختلف در شکل های ظاهری متفاوتی تولید می ‌شود. پودر مل سفید کیلویی علاوه بر استفاده در نقاشی ساختمان، کاربرد های در نقاشی هنری، ساخت تابلو نقش های برجسته و ترمیم سطوح مختلف ساخته شده از چوب و گچ  به خود اختصاص می دهد.
وجود مل و بتونه برای نقاشی ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا در صورت عدم استفاده از این دو ماده ناهمواری های بسیاری بعد از رنگ کردن بر روی سطح ایجاد می شود و ظاهر بسیار نامطلوبی را به وجود می آورد که زیاد خوشایند نیست. پخش پودر مل نقاشی همدان از کارخانه به صورت مستقیم توسط واحد های زیاد صورت می پذیرد. بهترین ایده برای عرضه این محصول با قیمت های ارزان استفاده از بستر اینترنت است.  برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین شرکت ما در ارتباط باشید.

جدیدترین اخبار سایت