خرید بدون واسطه بهترین شیرآهک صنعتی

4.8
(40)

بهترین شیرآهک صنعتی را به صورت خرید بدون واسطه از مجموعه اروشا پودر تهیه نمایید تا از مزیت بالای این محصولات نهایت بهره را ببرید؛ شیر آهک جزو خالصترین فراورده های آهکی است که دارای کاربرد هایی در صنعت غذایی می باشد.

خرید بدون واسطه بهترین شیرآهک صنعتی

کارخانه تولید بهترین آهک آبدار با کیفیت

دامنه وسیع کاربرد های بهترین آهک آبدار با کیفیت موجب شده که کارخانه های تولید کننده فعال در این میان از حداکثر ظرفیت های تولیدی بهره‌ برداری کرده و این محصولات را به بازار ارائه نمایند؛ آهک آبدار صنعتی به نوعی همان آهک هیدراته است که در بسیاری از صنایع با اهداف خاص و ویژه ای بهره برداری می گردد، این تولیدات در مقایسه با آهک های زنده کاربرد ها و موارد مصرف به خصوصی را به خود اختصاص می‌ دهند.

از مهمترین کاربرد های آهک آبدار صنعتی می توان به استفاده از آنها در صنعت تولید کاغذ اشاره کرد، در تولید این محصولات از مواد شیمیایی مختلفی استفاده می‌ شود که بعد از گذشت تمامی مراحل تولیدی حتماً باید این مواد شیمیایی  از فرمول نهایی محصولات تولید شده حذف شوند که در این میان آهک هیدراته به عنوان بهترین جدا کننده ناخالصی‌ ها، یک ماده ضروری در این صنعت به نظر می‌ رسد.

این محصول تولید شده توانایی تبدیل هیدروکسید سدیم را به کربنات کلسیم دارد و این ترکیبات به راحتی بعد از بازیافت دوباره به چرخه تولید برمی گردند؛ سدیم هیدروکسید در مرحله کرافت تولید کاغذ برای جداسازی لیگنین مورد بهره‌برداری قرار می‌ گیرد و در نهایت به کمک فرآورده های آهکی جداسازی آنها انجام می پذیرد.

قیمت خرید آهک هیدراته به ازای هر تن
>>

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

مرکز فروش بهترین شیرآهک صنعتی

آهک آبدیده، آهک آبخورده، آهک آبدار، هیدرات کلسیم، آهک هیدراته تمامی واژه هایی هستند که برای معرفی تولیدات آهکی به کار گرفته می‌ شوند در واقع تمامی نام های گفته شده به یک محصول تعلق دارند؛ آهک آبدیده همان آهک هیدراته تولید شده است که در مرحله قبل کاربرد های این محصول در صنعت کاغذ را بیان کردیم.

در مرکز فروش انواع آهک آبدیده در اولین مرحله طیف کاربری این محصولات مشخص می گردد و در واقع تولید کنندگان بر اساس همین پارامتر محصولاتی را در اختیار خریداران و متقاضیان خود قرار می‌ دهند؛ در هر صورت می توان گفت آهک آبدیده صنعتی به واسطه پایدار بودن بیشتر از آهک های زنده ه بهره برداری می‌ گردند، اما این محصولات قیمت بالاتری در قیاس با پودر سنگ های آهک زنده دارند.

کاربرد آهک آب دیده نسبت به آهک زنده و فعال کم خطر تر و بی دردسر تر می باشد و این پارامتر به همان حالت پایداری و میزان واکنش پذیری کم تر این محصولات مربوط می‌ گردد، این ماده را می توان در هر شرایطی با آب یا مواد اولیه دیگر مخلوط کرد زیرا واکنش خطرناکی به وجود نمی آورد، تنها باید در زمان مصرف این تولیدات همزمان با اسید ها احتیاط‌ های انجام پذیرد.

اهک های آبدیده و همان آهک های هیدراته در واقع بسته بندی های ساده تری نسبت به اهک زنده هم دارند و معمولاً از آنها در کیسه های معمولی، کیسه های پلی اتیلن، جامبوبگ ها نگهداری می شود.

فروش آهک آبدار با کیفیت

فروش آهک آبدار با کیفیت فرصت‌ های رقابتی بی شماری را برای شرکت تولیدی آروشا پودر ایجاد کرده  و این واحد تولید کننده همواره تلاش می نماید که با استفاده از حداکثر ظرفیت های تولید خود، بهترین محصولات را در حجم های بالا به بازار های هدف ارائه نماید.

آهک آبدار همان طور که قبلا اشاره کردیم فرصت های بهتری را برای بهره‌ برداری در محیط ها و شرایط مختلف ایجاد می نماید، به همین دلیل از این تولیدات در حال حاضر در صنعت پرورش دام و طیور برای ضدعفونی کردن سالن های پرورشی استفاده می شود، این تولیدات قادر هستند بوی نامطبوع به وجود آمده در این محل ها را کاملا از بین ببرند؛ معمولاً پرورش دهندگان در این صنعت در ورودی سالن های مرغداری حوضچه‌ های به وجود می آورند که در آن اهک می ریزند، این مایع یکی از بهترین موارد گندزدا جهت جلوگیری از شیوع عوامل بیماری زا به داخل سالن ها می باشد.

این تولیدات همچنین در صنعت کشاورزی برای ایجاد تعادل در بین خاک های کشاورزی استفاده می گردند، برخی از زمین های کشاورزی به دلیل اسیدی شدن تعادل لازم برای پرورش گل و گیاهان را ندارند، در این شرایط باید برای تنظیم اسیدیته انها از اهک استفاده شود؛ مزیت دیگر این تولیدات در صنعت کشاورزی این است که مانند یک ماده افت کش موجب از بین رفتن آفات نباتی در مزارع می شوند.

فروش این تولیدات در مجموعه اروشا پودر به صورت فله انجام می پذیرد و شما مشتریان گرامی در صورت تمایل به کسب اطلاعات در مورد نحوه تولید بهترین شیرآهک صنعتی و همچنین به دست آوردن اطلاعاتی از آنالیز شیمیایی و کیفیت این محصولات حتماً با ما در ارتباط باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت