آخرین اخبار از قیمت خرید آهک زنده میکرونیزه در شهرهای ایران

4.9
(32)

آخرین اخبار از قیمت خرید آهک زنده میکرونیزه در شهرهای ایران در صورتی صحت دارد که از سمت واحد های تولید کننده اعلام شده باشد چون در بحث فروش این ترکیبات که متقاضیان زیادی در بازار دارد، هم شرکت‌ های تولید کننده هم توزیع کننده ‌ها در حال فعالیت هستند و این نکته بسیار قابل توجه است که حداقل قیمت در دست تولید کنندگان برتر قرار دارد که اولویت اصلی آنها جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر می ‌باشد.

آهک زنده میکرونیزه در صورت داشتن قیمت مناسب و ایده‌آل در کنار کیفیت بالا می ‌تواند بهترین ترکیب برای استفاده در صنایع مختلف باشد؛ پس خریداران باید به قیمت این محصولات توجه داشته باشند.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

آخرین اخبار از قیمت خرید آهک زنده میکرونیزه در شهرهای ایران

دلیل خرید آهک زنده میکرونیزه در صنعت

آهک زنده میکرونیزه به عنوان یک عامل پایدار کننده در صنعت استفاده می‌ گردد و دلیل اصلی خرید این محصولات هم همین ویژگی می ‌باشد، این ترکیبات به صورت پودری تولید می ‌شوند و می‌ توانند به جذب کربن دی اکسید، کاهش آلاینده‌ های هوایی و کاهش مصرف سوخت ‌های فسیلی بپردازند؛ یکی دیگر از مهمترین کاربرد های این ترکیب معدنی استفاده از آن به عنوان منعقد کننده در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می ‌باشد.

این ترکیبات یک ماده نرم باردار در آب ایجاد می ‌کنند که به دلیل توانایی حذف ذرات کوچکتر از آب باعث تولید محصول شفاف ‌تری می ‌شوند، این روش به دلیل سمیت کمتر این ترکیبات و هزینه ‌های پایین آن بسیار کاربردپذیر است؛ در تصفیه آب‌ های شیرین هم برای افزایش شفافیت آب از این ترکیبات استفاده می ‌شود تا جایی که لوله‌ های آب اسیدی و خورده نشوند.

کاربرد آهک هیدراته در صنعت کاغذسازی هم بسیار شگفت انگیز می ‌باشد، این ترکیبات به عنوان یک واسطه در واکنش ‌های تولید هیدروکسید سدیم وارد عمل می‌ شوند و بسیار موثر و تاثیرگذار هستند.

خط تولید آهک میکرونیزه

در خط تولید آهک میکرونیزه از بهترین سنگ ‌های معدنی آهک بهره‌ برداری می ‌گردد و تمرکز ویژه تولید کنندگان به انتخاب بهترین مواد اولیه می ‌تواند آنها را در رسیدن به موفقیت بیشتر یاری نماید؛ در حال حاضر شرکت‌ های پیشرفته و بزرگی همچون آروشا پودر در خطوط تولیدی این فرآورده‌ های معدنی تحولات بسیار زیادی را ایجاد کردند و از پیشرفته‌ترین سیستم ‌ها و تجهیزات برای فراوری استفاده می ‌نمایند، بر همین مبنا است که در حال حاضر آهک هیدراته تولید شده ویژگی ‌های مشخص و بهتری دارد و در بسیاری از صنایع به عنوان ترکیبی تاثیرگذار به بهره‌برداری می ‌رسد.

برای خرید بهترین آهک هیدراته از خط تولید ویژه این ترکیبات در ایران با کارشناسان مجموعه آروشا پودر ارتباط بگیرید و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت