راهنمای خرید از کارخانه تولید پودر زردسیمانی با کیفیت برتر

4.9
(33)

تولید پودر زردسیمانی برای موزائیک سازی به شیوه های مختلفی در آروشا پودر انجام می پذیرد و این مجموعه در زمینه عرضه این ترکیبات در نمونه های طبیعی و سنتزی بیشترین اقدامات را به انجام می رساند تا نیاز تمامی خریداران را تحت پوشش قرار دهد.

تولید پودر زرد موزائیک

فروش پودر رنگ زرد ابوموسی

تولید و فروش پودر زرد میکرونیزه در دهه های اخیر جزو طرح های نوین در سطح جهان بوده است چرا که این محصولات به روش های مختلفی قابل تولید هستند و در تولید محصولات رنگی مخصوصا انواع مصالح ساختمانی رنگی تاثیرات مثبتی را ایجاد می نمایند. برای تولید پودر زرد میکرونیزه از معادن مختلفی با هدف تامین مواد اولیه این محصولات استفاده می شود و در واقع با استخراج سنگهای معدنی حاوی اکسید آهن از معادنی همچون ابوموسی فرآیندهای تولید این محصولات تکمیل می گردد. شایان ذکر است که علاوه بر سنگ های معدنی اکسید آهن از روش های دیگری نیز برای تامین مواد اولیه، استفاده می ‌شود که در این میان می ‌توان به روش ذوب کردن ضایعات آهن و تهیه محلول های اکسید آهن اشاره کرد. این فرآیند از نظر اقتصادی برای تولید کنندگان به صرفه می باشد.  بعد از تامین اکسید آهن برای تولید پودر رنگ زرد و دیگر پیگمنت های رنگی، از دستگاه های کوبشی و آسیاب های بالمیل استفاده می شود تا خرد کردن این ترکیبات در کوتاه ترین زمان ممکن انجام پذیرد و در نهایت پودرهای میکرونیزه با اندازه ذرات ریز و درشت و در رنگهای متنوع تولید و ارائه می گردند.

مرکز فروش پودر رنگ زرد سیمانی
>>

تولید پودر زرد موزائیک

قیمت پیگمنت گلماشی میکرونیزه

قیمت پیگمنت گلماشی میکرونیزه در مجموعه آروشا پودر بسیار عادلانه و مقرون به صرفه اعلام می گردد چرا که این مجموعه با دستبرد به بهترین معادن در سراسر کشور، مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصولات را با درجه خلوص بالا تولید می نماید و از این طریق می ‌توانند محصولاتی را با قیمت‌های پایین‌تر فرآوری نماید. در تعیین قیمت پیگمنت گلماشی میکرونیزه، خواص فیزیکی و شیمیایی این محصولات بیشترین تاثیر را ایجاد می نماید به نوعی که بر اساس شاخصه اندازه ذرات، قیمت‌گذاری نهایی این ترکیبات انجام می ‌پذیرد. پیگمنت گلماشی میکرونیزه در اندازه ذرات بسیار ریز دارای تاثیرگذاری بیشتر و قدرت رنگدهی بالا تر می باشد. به همین دلیل در تولید برخی از محصولات رنگی این ترکیبات با اندازه های بسیار ریز مورد استفاده قرار می گیرند.

آنالیز شیمیایی پودر گل ماشی زرد

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 10.93 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
1.9 so3 0.25 mgo
00 cl 59.54 fe2o3
4.82 loi 6.01 al2o3
26.91 sio2

کارخانه تولید پودر زرد سیمانی

با احداث بزرگترین کارخانه تولید پیگمنت زرد سیمانی توسط مجموعه صنعتی آروشا پودر، در عصر حاضر محصولاتی با کیفیت بالا در اختیار صنایع تولیدی قرار گرفته است. شایان ذکر است که پودر زردسیمانی به عنوان یک ترکیب معدنی تاثیرگذار در عصر حاضر در تولید سیمان های رنگی مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از این رنگدانه های تاثیر گذار می توان محصولات جدیدی را تولید نمود. روش تولید سیمان های رنگی تفاوت چندانی با سیمان های معمولی ندارد چرا که این رنگدانه ها به آسانی به مخلوط در مراحل نهایی اضافه شده و تاثیرات خود را ایجاد می کنند. رنگدانه های معدنی پیگمنت زرد سیمانی با اندازه‌ های بسیار ریز در حد ده میکرون باعث می ‌شوند، رنگ یکنواختی در سیمان های رنگی ایجاد گردد.  مقدار رنگدانه های مورد استفاده در تولید سیمان های رنگی با توجه به نوع رنگدانه و میزان درجه خلوص این محصولات و همچنین روش ترکیب کردن آنها با مخلوط بسیار متغیر می باشد. به عنوان مثال رنگدانه های زرد جاذب آب بیشتری نسبت به رنگ دانه های قرمز هستند و در نتیجه میزان رنگدانه را افزایش می دهند، به واسطه اینکه تقاضای بالاتری برای آب دارند. پس می‌توان گفت شرکتهای تولیدکننده انواع سیمان های رنگی باید با در نظر گرفتن خواص فیزیکی و شیمیایی انواع پیگمنتهای معدنی از آنها در تولید محصولات خود استفاده نمایند.

نمایندگی فروش پودر زردسیمانی

گروه صنعتی آروشا پودر نمایندگی فروش پیگمنت گلماشی سیمانی را به صورت حضوری و اینترنتی فعال نموده است تا تمامی خریداران این محصولات با شرایط ایده‌ آل بتوانند به تهیه این محصولات پرداخته و از آنها در خطوط تولیدی خود استفاده نمایند. در نمایندگی فروش آروشا پودر، پیگمنت گلماشی سیمانی در نمونه های متفاوتی ارائه می گردد و همانطور که اشاره شد از روش های متفاوتی برای تولید این محصولات در این مجموعه استفاده می‌ شود که می‌ تواند در ایجاد تفاوت قیمتی بین این محصولات تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برای خرید پیگمنت گلماشی سیمانی با مشاورین مجموعه آروشا ارتباط برقرار نمایید تا بتوانید متناسب با نیاز خطوط تولیدی خود، خرید این محصولات را نهایی کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 33

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت