تولید ارزان ترین پودر تالک سفید کیسه 25 کیلویی

پودر تالک سفید از ماده معدنی بنام تالک تولید می شود که تشکیل شده از مواد معدنی مثل هیدرات منیزیم و سیلیکات منیزیم است که در سنگ‌های دگرگونی وجود دارد. ارزان ترین پودر تالک سفید را میتوانید از کارخانجات آروشا با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. آروشا، کارخانه تولید و فروش انواع پودر تالک و مواد معدنی، پودر تالک را که یکی از پرکاربردترین و پرمصرف‌ترین مواد معدنی در جهان است، با مناسب ترین قیمت به شما عرضه می کند. تالک ها انواع گوناگونی مثل نوع صابونی، ضد اسید، فوق سبک، سوپر روشن و ممتاز در مش های 400 تا  2500 دارند. تالک رطوبت را به‌ خوبی جذب کرده، زبری پوست را کاهش داده و پوست را خشک نگه می‌دارد و از به وجود آمدن کهیر جلوگیری می‌کند.

پخش انواع پودر تالک عمده ریخته گری و لاستیک سازی

کاربرد پودر تالک

بعضی‌ها به‌اشتباه فکر می کنندکه پودر تالک و پودر بچه یکی است، اما باید گفت که بعضی از پودرهای بچه، پودر تالک هستند و از ماده تالک ساخته می‌شوند. تالکی که در پودر بچه استفاده می‌شود، چربی و رطوبت را جذب کرده، حساسیت را کاهش می‌دهد و از عفونت ناشی از انسداد پوشک جلوگیری می‌کند. شما می توانید ارزان ترین پودر تالک را از آروشا تهیه کنید. ماده معدنی تالک سیلیکات منیزیم است که در طبیعت به صورت سنگهای ورقه‌ای و از رنگ سفید تا سبز دیده می‌شود. تالک به علت درخشندگی و پخش بسیار خوب در صنایع مختلف از جمله رنگ سازی، پلاستیک سازی و تولید فوم، لاستیک، کاغذ، صنایع سرامیک و چینی سازی،کاغذ سازی ،پلیمر سازی ، ریخته گری ،صنایع نسوز،کود و کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و… مورد مصرف است.

خبر مهم
مجهزترین کارخانه تولید پودر تالک قم

پودر تالک سفید صنعتی

آروشا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ارزان ترین پودر تالک سفید در ایران است و فعالیت عمده ای در تولید مواد معدنی دارد. پودر تالک کارخانجات آروشا درصد سفیدی بالا و حالت صابونی دارد. موارد مصرف پودر تالک در صنایع پلاستیک، سرامیک، رنگ، کاغذ، دارویی، بهداشتی و آرایشی و… است. پودر تالک آروشا دارای سفیدی 98% ، درخشش بالا و حالت صابونی است.
ویژگی های پودر تالک سفید:
_ پوشش خوب
_ مقاوم در برابر آب
_ سفیدی 90٪ تا 98٪
_ مقاومت در برابر درجه حرارت بالا

توزیع کننده پودر تالک صنعتی 25 کیلویی

ارزان ترین پودر تالک سفید

پودر تالک سفید بسیار روشن است که این ویژگی باعث می‌شود که بعنوان یک ماده پرکننده عالی در رنگ محسوب شود. پودر تالک باعث می‌شود که رنگ به طور همزمان هم سفید و هم روشن باشد. کارخانجات آروشا به عنوان بزرگترین عرضه کننده پودر تالک صنعتی ارزان، اقدام به تولید ارزان ترین پودر تالک سفید صنعتی با کیسه های 25 کیلویی کرده است و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. همچنین شما می توانید برای دریافت قیمت روز پودر تالک سفید برای خرید عمده با کارشناسان آروشا در ارتباط باشید.

جدیدترین اخبار سایت