توزیع کننده پودر کربنات کلسیم در اهواز

4.9
(27)

با توجه به تعداد بالای صنایع و کارخانه جات مختلف در خوزستان و همچنین پتانسیل های کشاورزی این استان نیاز به پودر کربنات کلسیم بیشتر از سایر استان ها حس می شود. پودر کربنات کلسیم اهواز یک ماده فراوان، ارزشمند و پرکاربرد و البته ارزان قیمت است که در صنایع مختلف از جمله کاغذ سازی، پلاستیک و لاستیک، مصالح ساختمانی، رنگ و رزین، چسب، لعاب و صنایع دارویی کاربرد دارد. این ماده به صورت ناخالص در ترکیب سنگ آهک، سنگ گچ، کلسیت و سنگ مرمر در طبیعت موجود بوده و توسط کارخانه جات صنعتی و دستگاه های و تجهیزات مخصوص به صورت خالص به پودر کربنات کلسیم تبدیل می شود. این نوع کربنات کلسیم از نوع معدنی است اما نوع رسوبی آن نیز از طریق روش های شیمیایی از جمله ترکیب جوش شیرین با محلول اسید بوریک به دست می آید.

کاربرد پودر کربنات کلسیم اهواز

رایج ترین کاربرد پودر کربنات کلسیم اهواز چیست؟

همان طور که اشاره شد کربنات کلسیم چه از نوع معدنی و چه رسوبی کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف و کشاورزی و پزشکی دارد. وجود برخی ویژگی ها ظاهری و خصلت های شیمیایی در این ماده ارزشمند باعث کابرد گسترده آن در صنعت شده است. از ویژگی های پودر کربنات کلسیم اهواز می توان به درخشندگی ورنگ سفید، عدم جذب روغن، عدم انحلال در آب، خاصیت پرکنندگی، خاصیت قلیایی، پخش پذیری مناسب و… اشاره کرد. این پودر یک ماده قلیایی (ضد اسید) است و جهت درمان ناراحتی های معده و کلیه به عنوان دارو مصرف می شود.
نوع خوراکی آن در مکمل های کلسیم نیز جهت درمان کمبود کلسیم استفاده می شود. پودر کلسیم کربنات به دلیل بهره مندی از خاصیت پرکنندگی و پخش پذیری جهت پوشش دهی بهتر و کاهش هزینه های تولید در صنایع رنگ و چسب مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این ماده در صنایع لاستیک و پلاستیک باعث افزبایش دوام و استحکام محصول می شود. نکته مهم در مورد کربنات کلسیم بی خطر بودن و غیر مضر بودن آن برای طبیعت و انسان است.

کارخانه تولید کربنات کلسیم رسوبی
>>

قیمت فروش پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم اهواز به عواملی مختلفی بستگی دارد. مهم ترین این عوامل کیفیت پودر، دانه بندی (مش بندی)، نحوه تولید و فرایند آن و عوامل اقتصادی و سیاسی هستند. در مجموع کربنات کلسیم ارزان ترین ماده ای است که به این شکل گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. گروه کارخانه جات آروشا پودر از بهترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان کربنات کلسیم از جمله کربنات کلسیم کشاورزی در استان خوزستان و سایر نقاط ایران است. فروش کربنات کلسیم در انواع مختلف به صورت فله ای و حداقل یک تن انجام می شود.

توزیع کننده پودر کربنات کلسیم در اهواز

اهمیت استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت کشاورزی

یکی از جالب ترین کاربرد های پودر کربنات کلسیم در استفاده از این محصول در صنعت کشاورزی دیده می‌ شود. اما اهمیت استفاده از کربنات کلسیم در این صنعت چیست؟ کربنات کلسیم یک ترکیب معدنی با قابلیت و خاصیت قلیایی است و معمولاً برای کنترل میزان اسیدیته خاک مورد استفاده قرار می گیرد. البته بهتر است کشاورزان با تشخیص متخصصین خاک هر چند سال یک بار خاک زمین های کشاورزی خود را با مقدار مشخص از این پودر های معدنی ترکیب کرده تا بتوانند متناسب با نوع نیاز خاک از این پودر های معدنی استفاده نمایند.
جالب است بدانید مقدار استفاده از پودر کربنات کلسیم باید مشخص و حساب شده باشد چرا که استفاده بیش از حد از این محصولات باعث آهکی شدن خاک های کشاورزی شده و در نتیجه کمبود محصولات تولیدی مشاهده می‌ شود. محصولات زراعی مخصوصا سبزیجات و صیفی جات به عناصری مثل کلسیم نیاز بسیار زیادی دارند. بنابراین کربنات کلسیم اضافه شده در خاک باعث افزایش کلسیم و بهبود کیفیت و رشد محصولات کشاورزی می شود و می تواند شرایط اقتصادی ایده آلی را برای کشاورزان و باغ داران ایجاد نماید.

توزیع کنندگان برتر پودر کربنات کلسیم

توزیع کنندگان برتر پودر کربنات کلسیم که به تضمین کیفیت محصولات عرضه شده خود می‌ پردازند، بهترین شرایط را برای مصرف کنندگان و خریداران این محصولات فراهم می‌ آورند. به نوعی که اکثر خریداران و متقاضیان تمایل زیادی به تهیه انواع پودر کربنات کلسیم از توزیع کنندگان برتر و به صورت مستقیم دارند. پودر کربنات کلسیم معمولاً به شیوه های مختلفی تولید می گردد و در ایران افراد زیادی به عنوان تولید کننده، فروشنده و مصرف کننده این محصول در حال فعالیت هستند که انتخاب بهترین پودر کربنات  متناسب با نیاز مصرف کنندگان شرایط بهتری را برای بهره‌ برداری بیشتر از این ترکیبات ایجاد می نماید.
نوع پودر کربنات کلسیم هم رابطه مستقیم به روش های تولید این محصولات و همچنین نوع خالص سازی و میکرونیزه کردن این ترکیبات دارد. به نحوی که در حال‌حاضر پودر کربنات کلسیم در مش بندی های مختلف ارائه می گردد و هر یک از صنعتگران می‌ توانند بر اساس استاندارد های تعریف شده در حوزه های کاری خود، خرید این پودر های معدنی را انجام دهند و از مزیت های آن ها بهره مند گردند.

مرکز فروش کلسیم کربنات دام و طیور
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 27

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت