تالک سفید و کاربردهای متنوع در صنعت

4.8
(60)

تالک سفید در برگیرنده ترکیباتی با ویژگی ‌ها و مشخصات فیزیکی و شیمیایی متفاوت می باشد و در گروه فرآورده های معدنی قرار دارد که به عنوان پرکننده در صنایع به مصرف می رسند.

تالک سفید

روند تولید پودر تالک

روند تولید پودر تالک سفید تا رسیدن به یک محصول قابل استفاده شامل مراحلی همچون اکتشاف تالک، معدن کاری، فرآوری، خرد کردن و آسیاب کاری، میکرونی کردن، بسته بندی کردن می‌ شود که ما در این بخش از محتوا فرآیند های اکتشاف تالک را به صورت تخصصی معرفی خواهیم کرد.

در عصر حاضر با وجود تکنیک های ژئوفیزیک تلفیقی از موثرترین روش های اکتشاف تالک که همان تکنیک های سنتی تشخیصی، نقشه برداری و نمونه برداری می باشد، استفاده می گردد؛  این ترکیبات از نظر فیزیکی ضعیف هستند اما شیمی بسیار پایداری دارند و استخراج خاک های پوشاننده به عنوان بهترین نمونه، ابزار تشخیصی مناسبی برای آنها می باشد، بعد از نمونه برداری و نقشه برداری از ذخایر طبیعی اگر کیفیت قابل قبول باشد حفاری انجام شده و استخراج کانی ها به صورت گسترده انجام می پذیرد.

بازار فروش پودر تالک میکرونیزه عمده
>>

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

بسته بندی و مش پودر تالک سفید

پودر های میکرونیزه تالک در مش های بین ۴۰۰ تا ۲۵۰۰ قابل عرضه هستند، البته با توجه به نیاز مشتریان این نوع مش بندی ها قابل تغییر هم خواهند بود و معمولاً در کیسه های ویژه با وزن های متعدد و در پاکت های ۲۵ کیلوگرمی قابل حمل می باشند و بر روی پالت های چوبی انباشته می شوند، بسته بندی مناسب این پودر های میکرونیزه برای برخی از صنایع حائز اهمیت می باشد.

قیمت پودر تالک

قیمت پودر تالک و در واقع تمامی فرآورده های معدنی بستگی به این دارد که شما چه گرید و درجه خلوصی از این محصولات را برای استفاده نیاز دارید؛ معمولاً این پودر های میکرونیزه به صورت وارداتی یا تولید داخل در بازار ها معرفی می گردند و با توجه به کیفیتی که شما نیاز دارید قابل تامین خواهد بود لذا برای خرید این تولیدات بهتر است قبل از هر چیزی کیفیت و نوع مصرف خود را مشخص کرده و با کارخانه های تولیدکننده داخلی ارتباط بگیرید.

خرید از واحد های تولیدی داخلی علاوه بر برخورداری از قیمت مناسب و کیفیت بالا شامل خدمات پس از فروش این تولیدات و تامین مداوم آنها هم می‌ شود و این عوامل برای بیشتر صنعتگران حائز اهمیت است، برای در اختیار گرفتن نمونه های متفاوت تالک با قیمت های حداقل، شرکت اروشا پودر را به عنوان معتبرترین مرکز عرضه انتخاب نمایید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت