بهترین تولید کننده اخرا شاهسون

4.9
(60)

پیگمنت اخرا نوعی ترکیب طبیعی محسوب می شود که بدلیل ویژگی های منحصر و فراوانش، در حوزه های گوناگون صنعتی بکار برده می شود. اما در هر زمینه، بنا بر شرایط خاص آن صنعت، به نوع خاص و با خالصی متفاوت نیاز خواهد بود. بطور مثال در رنگسازی که درصد خلوص بالای این رنگدانه، تنها برای رنگدهی مثمر ثمر خواهد بود ولی در صنایع هوا فضا، می بایست از خالصی بالاتری برخوردار باشد. بهمین علت در برخی موارد از پودرهای مرغوب و خالص استفاده می نمایند و در مواردی، محصول تولید کننده اخرا شاهسون را بکار می گیرند که از کیفیت مناسبی برخوردار است و درصد خلوص آن نزدیک به 55 درصد می باشد. حال برای تهیه این تولیدات و اطمینان از اصل بودن آنها، ابتدا لازم است آگاهی خود را بالا برده و اطلاعاتی در این خصوص کسب نمایید تا به فروشندگان متقلب برخورد نکرده و حتی المقدور از آنها اجتناب نمایید.

بهترین تولید کننده اخرا شاهسون

پودر رنگ اخرا

دسته بندی پودر رنگ اخرا به عنوان بهترین رنگدانه معدنی دلایل خاصی را طلب می‌ کند و این محصولات در واقع آمیزه ای از اکسید آهن و مقداری خاک رس و سیمان هستند که به صورت طبیعی در سطح کره زمین وجود دارند و تولیدکنندگان فرآورده های معدنی با کمی تحقیق و اکتشاف معادن حاوی این خاک ها می توانند به رنگدانه های با کیفیت دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر این ترکیبات از نظر کانی شناسی محصول فراوری شده در نتیجه آزاد شدن آهن با ظرفیت ۳ و انتقال یافتن به اعماق زمین می باشد و در این مرحله این ترکیبات با سیلیس و آلومین مخلوط شده و در نهایت به کلوخه های اخرا تبدیل می گردند؛ این ترکیبات در واقع در دامنه ای از رنگ های زرد و نارنجی تیره و قهوه ای قابل بهره‌برداری هستند و به واسطه داشتن برخی از ویژگی‌ ها و مشخصات همچون مقاومت در برابر اشعه های ایکس، داشتن ثبات رنگی بالا و مقاومت در برابر حرارت، مهمترین پودر رنگی معدنی استفاده شده در صنایع مختلف می باشند.

شرکت پخش پودر معدنی اخرا هرمز
>>

البته نمی‌ توان از این موضوع غافل شد که ویژگی‌ های بسیار بیشتری برای این محصولات گزارش شده است و برخی از این ویژگی ها به نحوه تولید این محصولات و در نهایت مراحل میکرونیزه کردن آنها بستگی دارد؛ به عنوان مثال قابلیت پوشش دهی بالای این پودر ها رابطه مستقیم با اندازه ذرات کوچک و یکنواخت و همچنین خالص بودن آنها دارد و در صورتی که کارخانه‌ های فعال بتوانند از ایده های برتر برای خالص سازی و میکرونیزه کردن این ترکیبات بهره‌برداری نمایند، مسلما همان محصول مورد نظر صنعتگران به بازار ارائه خواهد شد.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

مرکز فروش خاک اخرا میکرونیزه

درحقیقت ترکیب خاک رس، ماسه و اکسید آهن، موجب تشکیل رنگدانه های اخرا می گردد. این ماده طبیعی بصورت گسترده بر روی پوسته زمین وجو دارد و بهمین جهت، قیمت ارزانی داشته و دلیل دیگری است برای صنعتگران، تا از آن در روند ساخت کالاها و تولیدات خود بهره مند شوند. ازاینرو مراکز بیشماری به خرید و فروش خاک اخرا روی آورده اند و در این عرصه فعالیت می کنند. صنایعی چون:  رنگسازی، صنایع هوا فضا، ساخت مصالح، تولید بتن، ساخت آسفالت های رنگی، صنایع موزاییک سازی، تولید کفپوش های رنگی، صنایع عایق کاری ماشین آلات و بسیاری موارد دیگر، از پیگمنت اخرا در حوزه خود استفاده می نمایند.

با این تفاصیل، بدیهی است که دلالان و افراد مختلف به این بازار بزرگ سوق داده شوند. آنچه که از اهمیت زیادی برخوردار است، عرضه محصول بی کیفیت و غیر اصل توسط برخی از آنهاست که باعث شده بسیاری جهت خرید این رنگدانه به مشکلاتی مواجه شوند. البته برخی دیگر تنها به تولید کننده اخرا شاهسون مراجعه نموده و مایحتاج خود را تامین می کنند و بدین ترتیب، با خیالی آسوده تر آنرا در فرایند های تولید بکار می برند. مجموعه صنایع آروشا در این عرصه سالهای طولانی است که فعالیت داشته و با احداث کارخانجات تولید پودر اخرا در شهرهای مختلف، محصولات با کیفیت و درجه یک را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

تولید کننده اخرا شاهسون

شرکت آروشا بزرگترین تولید کننده اخراتولید کننده اخرا شاهسون می باشد که تولیدات خود را بصورت مستقیم و بدون هرگونه واسطه در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. این امر تاثیر بسزایی در داد و ستد پیگمنت اخرا گذارده و مزایای بسیاری را باعث شده است. یکی از این موارد، کاهش قیمت خرید می باشد که برای صنایع بسیار حایز اهمیت است. بدین ترتیب خریداران محترم می توانند با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات، هر نوع اخرا از جمله: رنگ اخرایی مش 1500، پودر میکرونیزه و شاهسون را، از معتبرترین توزیع کننده دریافت نمایند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت