بنتونیت مشهد: راهنمای خرید و مصرف درست برای مصرف‌کنندگان

4.9
(40)

بنتونیت مشهد به صورت ویژه برای کاربرد های صنعتی معرفی می گردد، این ترکیبات در تماس با آب به راحتی متورم شده و خاصیت آب بندی دارند و بیشترین کاربرد آنها به واسطه همین ویژگی به وجود آمده است.

بنتونیت مشهد

مشخصات ساختاری بنتونیت

مشخصات ساختاری بنتونیت در کریستال های منفرد تشکیل دهنده ساختار مولکولی این ترکیبات قابل مشاهده می باشد و بیشتر آنها در بزرگترین ابعاد حدود دو میکرومتر قطر دارند و به صورت لایه های چهار ضلعی و یا لایه های هشت ضلعی تشکیل شده اند.

در این ساختار مولکولی لایه های حاوی سیلیکات دارای بار منفی هستند که با یون های دیگر قابلیت تبادل داشته و خنثی می شوند، این مقدار بار منفی در ساختار مولکولی این فرآورده ها به قدری ضعیف است که کاتیون ها را در این منطقه به راحتی جذب می کند؛ میزان هیدراتاسیون این فراورده ها باعث ایجاد خاصیت تورمی بین کریستال های تشکیل دهنده آنها می شوند و انواع بنتونیت بسته به ماهیت پیدایش و روش پیدایش خواص متنوعی را شامل می شوند.

شرکت فروش بنتونیت چاه ارت کاشان
>>

آنالیز شیمیایی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
60.8 SIO2
11.6 AL2O3
2.5 FE2O3
2.3 CAO
2.0 NA2O
0.5 K2o
0.4 TIO2
2.5 MGO

روش های فرآوری بنتونیت

خاک ها و کلوخه های بنتونیت در تمامی معادن سنگ وجود دارند و به کمک روش های استخراج، بهره‌برداری آنها انجام می پذیرد، این تولیدات از نظر فیزیکی کاملاً جامد هستند و تقریباً با رطوبت ۳۰ درصد هم حالت جامد خود را از دست نمی دهند؛ برای به دست آوردن پودر های میکرونیزه بنتونیت در ابتدا این مواد خرد شده و به کمک ترکیباتی همچون کربنات سدیم فعال می ‌شوند و متعاقباً فرآیند های خشک کردن آنها انجام می پذیرد تا آن رطوبت به تقریباً ۱۵ درصد برسد.

بسته به کاربرد های نهایی، این فرآورده‌ ها الک می شوند یا به صورت پودر های فوق العاده ریز با دانه بندی های معین از طریق آسیاب های قوی فراوری می شوند، در مرحله خالص سازی این پودر های میکرونیزه معمولاً از اسید ها یا سایر مواد آلی استفاده می شود تا پودر های تولید شده تیمار شده و به درجه خلوص مورد نظر برسند.

فروش انواع بنتونیت

فروش انواع بنتونیت برای پاسخگو بودن تولیدکنندگان به نیاز تمامی صنایع زیر دست اولویت اصلی می باشد و باید شرکت‌ ها و کارخانه ‌های فعال در این میان توانایی تولید انواع بنتونیت بر مبنای استاندارد های ویژه را داشته باشند و به تامین نیاز صنعتگران بپردازند.

در حال حاضر فروش این تولیدات را شرکت های مختلفی انجام می دهند، اما مجموعه صنعتی آروشا پودر کاملترین شرکت عرضه کننده و تولید کننده در این میان است که می‌ تواند در هر حجمی نیاز خریداران را تامین کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات خریداری شده را تحویل مشتریان دهد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت