بنتونیت در صنایع غذایی: کاربردها و فواید

4.9
(60)

بنتونیت صنایع غذایی بدون شک به صورت بسته بندی شده و در بسته های بهداشتی و استریل شده معرفی می ‌شود چون کوچکترین ناخالصی در این پودر های میکرونیزه می تواند برای سلامتی بدن انسان خطراتی داشته باشد.

بنتونیت صنایع غذایی

کاربرد بنتونیت جهت خالص سازی

بنتونیت ها با هدف رنگ زدایی از روغن های حیوانی، گیاهی و معدنی مختلف به بهره‌برداری می ‌رسند، این ترکیبات در شفاف سازی مشروبات الکلی، شراب، شیرین کردن آب و سرکه هم قابل استفاده می باشند.

بنتونیت ها خاصیت جذب مقدار بسیار زیاد مولکول های پروتئین دار را از محلول های آبی دارند، در نتیجه به صورت منحصر به فرد در تولید شراب مفید است و در جاهایی که حذف مقدار زیاد پروتئین مورد نیاز باشد حتماً از این فرآورده های معدنی استفاده می گردد، دلیل حذف پروتئین ها در این ترکیبات این است که در معرض هوای گرم اثرات مخربی از آنها به نمایش گذاشته می ‌شود، بنتونیت به عنوان یک جاذب کم هزینه و موثر برای حذف یون های کروم از محلول های آبی هم در نظر گرفته می ‌شود.

فروش بنتونیت اصفهان با قیمت ارزان
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

کاربرد بنتونیت به عنوان فیلر

از انواع بنتونیت به عنوان نوعی حامل بی اثر در تولید کود و مواد ضد حریق استفاده می گردد، بهره‌برداری از این فرآورده ها به شما اطمینان می دهد که عامل فعال در این زمینه به طور یکنواخت پراکنده شده و سموم دفع آفات و کود ها روی گیاهان حفظ می گردد، بهره‌برداری از بنتونیت در تک‌ تک این موارد صنعتی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد چون این ترکیبات در حجم های بالا و در نمونه های متفاوتی در ایران قابل تامین می باشند.

خرید مستقیم بنتونیت

خرید مستقیم بنتونیت برای در امان بودن از گزند افراد سودجو موجود در بازار بهترین راه حل می باشد، بنتونیت با داشتن کیفیت بالا و تولید تخصصی در بسیاری از صنایع به بهره‌برداری می ‌رسد و در غیر این صورت ممکن است محدودیت هایی برای بهره‌برداری از این محصولات وجود داشته باشد.

این پودر ها معمولاً به صورت جامد سفید معرفی می ‌گردند و امکان تقلب در عرضه آنها بسیار زیاد است و به همین دلیل خریداران می توانند از طریق فرایند های مستقیم بهترین محصولات را از واحد های تولیدکننده دریافت نمایند؛ مجموعه صنعتی آروشا پودر بهترین گزینه برای خرید مستقیم بنتونیت در گرید های مختلف می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت