خواص بنتونیت سدیمی در بهبود خصوصیات محصولات

4.9
(60)

بنتونیت سدیمی یک پوشش دهنده تاثیر گذار می باشد و در مقایسه با دیگر گرید های بنتونیت جذب آب کمتری دارد و چربی ها و یون های بیشتری را می تواند در خود جذب نماید؛ این ترکیبات در بسیاری از صنایع به بهره‌برداری می‌ رسند اما کاربرد اصلی آن ها در صنعت حفاری می باشد.

بنتونیت سدیمی

بنتونیت سدیمی و کلسیمی

بنتونیت از نظر ساختار شیمیایی با عناصری همچون سدیم، کلسیم، منیزیم و پتاسیم پیوند دارد و وجود هر یک از این عناصر می تواند خواص و ویژگی های متفاوتی در این تولیدات ایجاد نماید و بر اساس همین عناصر دسته بندی این ترکیبات در نمونه های متفاوت انجام می پذیرد، به عنوان مثال در حال حاضر بنتونیت های موجود در طبیعت بیشتر با یون های سدیم و کلسیم ترکیب داده شده اند و با نام تجاری بنتونیت سدیمی و بنتونیت کلسیمی معرفی می گردند؛ این ترکیبات از نظر برخی خواص و ویژگی ها با یکدیگر تفاوت های عمده ای دارند و همین پارامتر باعث می گردد که از آنها در صنایع به خصوصی بهره‌ برداری گردد.

نمایندگی فروش بنتونیت اکتیو
>>

آنالیز فیزیکی پودر بنتونیت حفاری

Element Measure
65-67 % montmorillonite
33 Jelly index after 8 hours
40 Jelly index after 24 hours
6-8 Moisture percentage
31-35 Swelling index after 2 hours (2 grams)

کاربرد بنتونیت

بنتونیت موارد مصرف بسیار گسترده‌ ای را برای خود به ثبت رسانده است؛ این فرآورده معدنی از گذشته های دور در ایران و در دیگر کشور های جهان به بهره برداری رسیده است، این ترکیبات بیشتر در مصارف ساخت و ساز کاربرد دارند و جزو ارکان مهم گل حفاری در صنعت استخراج چاه های نفت و گاز محسوب می گردند؛ این تولیدات به عنوان تثبیت کننده دیواره چاه های حفاری، خنک کننده ابزار های مورد استفاده در این صنعت و خارج کننده سرباره هستند.

در ساختمان سازی از این فرآورده های معدنی جهت تهیه انواع ملات و بلوک ها با هدف تقویت بیشتر این مصالح استفاده می‌ شود، این تولیدات با جذب بسیار بالایی که دارند در تولید خوراک گرانوله و پلت شده دام و طیور هم به مصرف می رسند.

فروش بنتونیت سدیم

در مجموع موارد گفته شده می‌ توان نتیجه گرفت که بنتونیت در نمونه های متفاوت جزو فرآورده های معدنی پرمصرف است و در صنایع گوناگون با استاندارد های مختلف به بهره برداری می رسد؛ پس جای تعجبی نیست که بازار خرید و فروش این تولیدات از رونق قابل توجهی برخوردار باشد.

در حال حاضر فروش بنتونیت سدیم دار و دیگر گرید های این ترکیبات در مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال انجام می باشد و شما مشتریان گرامی با هر سفارشی می توانید با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار کرده و در نهایت بهترین تولیدات را در اختیار بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت