بنتونیت دام و اثرات آن بر بهره‌وری و افزایش محصولات دامی

4.9
(60)

بنتونیت دامی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین مکمل های غذایی دام ها شناخته شده است و این ترکیبات با توجه به خاصیت جذب چربی که دارند می توانند تمامی چربی های مضر در تغذیه دام ها را در خود جذب کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بنتونیت دام

بهترین بنتونیت

بهترین بنتونیت ترکیبی است که دارای ساختار چند وجهی می باشد و از لایه های آلومینیوم و سیلیس تشکیل شده است؛ این ترکیبات با ساختمان سیلیکات صفحه ای جزو بهترین فرآورده های معدنی برای استفاده در صنایع مختلف می باشند.

بنتونیت های موجود در طبیعت همراه با عناصر مختلفی همچون آهن، کلسیم، آلومینیوم و سدیم استخراج می گردند، ولی اصولاً دو نوع اصلی این محصولات با نام بنتونیت کلسیمی و بنتونیت سدیمی شناخته شده هستند؛ نمونه ‌های بنتونیت سدیمی به عنوان ترکیبی تورم پذیر شناخته شده هستند، به نوعی که می توانند در اثر جذب آب تا ۱۵ برابر حجم اولیه خود متبلور شوند.

آنالیز شیمیایی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
60.8 SIO2
11.6 AL2O3
2.5 FE2O3
2.3 CAO
2.0 NA2O
0.5 K2o
0.4 TIO2
2.5 MGO

پودر بنتونیت

بنتونیت در معادن و ذخایر طبیعی به شکل کانی های نرم تشکیل می شود و انواع بنتونیت بر اساس ویژگی هایی که دارند می توانند در رنگ های مختلف سفید، کرم، صورتی یا سبز تشکیل شوند؛ این ترکیبات به راحتی به پودر تبدیل شده و بعد از جذب آب و خشک شدن می توانند یک ماده بسیار مستحکمی باشند و به همین دلیل از آنها در بسیاری از صنایع مخصوصاً در صنعت ساختمان سازی بهره برداری می گردد.

بنتونیت جزو اجزای تشکیل دهنده گل حفاری هم می باشد و به عنوان ماده ی خنک کننده برای محافظت از مته های حفاری و ابزار های درگیر در این حرفه به بهره‌ برداری می‌ رسند.

فروش بنتونیت

برای خرید با کیفیت ترین پودر سنگ های بنتونیت در مش بندی های مختلف و به صورت بسته بندی و فله با مشاورین شرکت آروشا پودر تماس بگیرید؛ قیمت فروش بنتونیت در این مجموعه تولید کننده بسیار مناسب تر از شرکت‌ های رقیب اعلام می گردد و عوامل همچون رنگ این محصولات، دانه بندی و مش بندی، میزان جذب آب و مایعات و چسبندگی انواع پودر های بنتونیت پارامتر های هستند که در بحث تعیین قیمت، مد نظر قرار می گیرند؛ در هر صورت مجموعه آروشا پودر آمادگی عرضه این محصولات را به تمامی کارخانجات و مصرف کنندگان داخلی از جمله صنایع نفت، پرورش دام و طیور و غیره و همچنین همکاری نزدیک با صادرکنندگان این ترکیبات برای صادرات به کشورهای هدف را دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت