بنتونیت خرید، مراقب باشید! آیا اصلی است؟

4.9
(40)

بنتونیت خرید ویژه‌ ای را برای هر صنعتی درخواست می کند چون در فرایند های پردازش و فرآوری این تولیدات تحولات بسیار زیادی ایجاد شده و ویژگی های متنوع برای محصولات نهایی به وجود آمده است؛ بر مبنای این موضوع خریداران بهتر است به صورت تناسبی خرید این تولیدات را مطابق با حوزه های فعالیتی خود انجام دهند.

 بنتونیت خرید

مشخصات کلی پودر بنتونیت

مهمترین مشخصات پودر بنتونیت که باعث افزایش دامنه کاربری این محصولات شده است، در جامد بودن، طبیعی بودن و میزان جذب آب آنها گنجانده شده است؛ بنتونیت ها به حالت جامد در طبیعت وجود دارند و با همان شکل استخراج و فرآوری می شوند.

در زمان استخراج وجود رطوبت در این ترکیبات ۳۰ درصد است، اما با همین شرایط شکل جامد آنها کاملا حفظ شده است، تشکیل این فراورده ها در طبیعت به وسیله تجزیه خاکستر های آتشفشانی در محیط هایی که دارای نمک هستند انجام می پذیرد و ذخایر بنتونیت اغلب در بسیاری از مناطق ایران قابل شناسایی می باشند.

بنتونیت ها جذب کننده خوبی برای آب هستند و اب را در بافت های درونی خود نفوذ داده و حالت چسبندگی پیدا می کنند و از همین ویژگی آنها در بسیاری از صنایع بهره‌برداری‌ های لازم انجام می پذیرد.

کارخانه فروش بنتونیت گریس خراسان
>>

آنالیز شیمیایی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
60.8 SIO2
11.6 AL2O3
2.5 FE2O3
2.3 CAO
2.0 NA2O
0.5 K2o
0.4 TIO2
2.5 MGO

انواع پودر بنتونیت میکرونیزه

انواع پودر های میکرونیزه بنتونیت بر اساس مشخصات تورمی که برای آنها ایجاد می گردد در سه نوع اصلی بنتونیت سدیم دار، کلسیم دار و پتاسیم دار معرفی می گردند و در هر یک از این تولیدات میزان جذب آب، چربی و یون ها کاملا متفاوت می باشد و می توان ادعا کرد که بر اساس همین ویژگی از آنها در صنعت خاصی استفاده می شود؛ به عنوان مثال بنتونیت های سدیم دار که چندین برابر وزن خود را آب جذب می کنند به راحتی در صنعت حفاری به کار گرفته می ‌شوند در صورتی که بنتونیت های کلسیمی با جذب چربی ها و روغن ها برای تصفیه در صنایع قابل توجه هستند.

قیمت پودر بنتونیت

در عصر حاضر با انجام فعالیت های از سمت برند ها و شرکت های مختلف در بحث تولید انواع پودر های میکرونیزه، نام برند و شرکت تولید کننده این نوع محصولات و کیفیت نهایی آنها مهمترین پارامتر در بحث قیمت گذاری می باشد.

به صورت کلی قیمت اکثر مواد معدنی کاملاً بستگی به این دارد که شما به چه درصدی از خلوص این محصولات نیازمند هستید، لذا برای خرید بنتونیت بهتر است قبل از هر اقدامی کیفیت مدنظر را مشخص کرده و با دریافت مشاوره های از شرکت‌ های تولید کننده یک خرید متناسب را به انجام برسانید؛ ما در شرکت آروشا پودر آماده ارائه مشاوره های برای راهنمایی شما مشتریان گرامی هستیم و در صورت تمایل ثبت سفارشات شما را هم انجام می‌ دهیم.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت