آشنایی با خواص شگفت‌انگیز بنتونیت اکتیو همدان

4.9
(60)

بنتونیت اکتیو همدان، قابلیت جذب آب بالایی دارد و تا حدی می ‌تواند چندین برابر حجم معمولی خود را آب جذب نماید، این ترکیبات به واسطه همین مشخصات ویژه در صنعت حفاری چاه های نفت و گاز جایگاه ویژه ای دارند.

بنتونیت اکتیو همدان

ساختار کلی بنتونیت اکتیو

ساختار کلی بنتونیت اکتیو حاکی از آن است که این ترکیبات در گروه خانواده رس ها و کانی های متورم شده قرار می گیرند؛ سنگ منشا این بنتونیت ها بازیک است و بر اساس هوازدگی و دگرسانی خاکستر های آتش فشانی در محیط‌ هایی که آب حضور دارد به وجود می آیند.

نکته قابل توجه در مورد این کانی های معدنی این است که تجزیه خاکستر های آتشفشانی معمولاً در محیط های شور بهتر انجام می پذیرد و هرچه از آتشفشان ها فاصله بگیریم ضخامت بنتونیت اکتیو در این شرایط کاهش پیدا می ‌کند؛ ساختار مولکولی این ترکیبات به صورت چهار وجهی و یا هشت وجهی می باشد.

آنالیز فیزیکی بنتونیت چاه ارت

Measure Element
300-700 Water absorption
22-25 Swelling    ml/gr2
4-8 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
100-110 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

بنتونیت اکتیو و انواع آن

انواع مختلف بنتونیت اکتیو در دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند و کاربردهای متفاوتی دارند این ترکیبات در گروه بنتونیت های غیر متورم و بنتونیت های متورم شناخته شده هستند و از مهم‌ترین کاربرد های آنها می‌ توان به عنوان ترکیبی برای تهیه ماسه ریخته گری، به عنوان جاذبه روغن در تولید روانکار های صنعتی اشاره کرد، از این ترکیبات همان طور که قبلا اشاره کردیم در تهیه گل و سیال حفاری هم استفاده می شود.

خرید عمده بنتونیت اکتیو

کاربردهای متعدد بنتونیت و ویژگی هایی که از بهره‌ برداری بهترین محصولات در صنایع مختلف فراهم می ‌گردد مهمترین دلیلی است که در حال حاضر متقاضیان باید به دنبال معتبرترین مراکز برای خرید عمده بنتونیت اکتیو باشند چون اگر خرید این فرآورده های معدنی به صورت بی ‌کیفیت همراه با ناخالصی‌ های انجام پذیرد، ممکن است خسارت های جبران ناپذیر به صنایع و مشاغل وارد گردد و این پارامتر اصلا خوشایند نخواهد بود.

در حال حاضر فرصت خرید عمده بهترین بنتونیت اکتیو از مجموعه صنعتی آروشا پودر با هدف جلوگیری از ایجاد همچنین مشکلاتی و همچنین جلوگیری از ایجاد قیمت‌ های کاذب برای فروش محصولات به وجود آمده است و شما مشتریان گرامی می توانید با دریافت لیست قیمت انواع فرآورده های معدنی تولید شده در آروشا پودر و مقایسه آنها با شرکت های رقیب در نهایت با اطمینان کامل تری ثبت سفارشات خود را انجام دهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت