تأثیر باریت پودری در بهبود کیفیت محصولات نهایی

4.9
(50)

باریت پودری دارای مشخصات فیزیکی و شیمیایی متناسب با فرآیند های تولید می باشد، این ترکیبات معمولاً در مش بندی ها و دانه بندی های مشخص برای اکثریت صنایع ضروری به نظر می رسند و از آنها بهره برداری های زیادی می شود.

باریت پودری

سنگ باریت سفید

سنگ باریت سفید با وزن مولکولی بالا جزو کانی های غیرفلزی دسته بندی می شود و رنگ سفید آن و وجود کریستال های شفاف در ساختار مولکولی، حاکی از درجه خلوص بالای آنها می باشد؛ در حال حاضر سنگ های باریت کریستالی سفید رنگ بلافاصله بعد از استخراج از معادن وارد فرایند های پردازش مکانیکی شده و به شدت خرد کردن و میکرونیزه کردن آنها انجام می پذیرد.

در صورتی که دیگر سنگ های باریت که دارای رنگ های تیره تری هستند در اولین مرحله خالص سازی شده و بعد از آن وارد پردازش های مکانیکی می شوند، کوتاه بودن فرایند های تولیدی فرآوری سنگ های باریت سفید در کاهش قیمت نهایی پودر های تولید شده از آنها نیز تاثیر دارد.

سولفات باریوم و نقش آن در تولید مواد رنگی و رنگرزی
>>

نوع بسته بندی پودر باریت کریستال

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1200-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

خریدار باریت

خریدار باریت به درجه خلوص این محصولات، اندازه ذرات و نوع مش بندی آن ها توجه می نماید و در واقع این خریداران بر اساس انتظاراتی که از این ترکیبات دارند به دنبال محصولی با مشخصات فیزیکی و شیمیایی متناسب هستند؛ به عنوان مثال باریت در بازار در نمونه ‌های باریت حفاری، باریت پرکننده، باریت پزشکی و غیر معرفی می گردد که مسلما خریداران هر یک از این محصولات واحد های صنعتی مختلفی هستند و با اهداف خاص به خرید این تولیدات مشغول می شوند.

قیمت باریت کریستال

قیمت باریت کریستال که از معادن استخراج می گردند نسبت به دیگر کانی ها و سنگ های این فرآورده‌ ها گران تر می باشد و همان طور که قبلا اشاره کردیم شفاف بودن و کریستالی بودن ساختار مولکولی این محصولات نشان دهنده درجه خلوص بالای آنها می باشد و به همین دلیل این ترکیبات متقاضیان بیشتری داشته و بلافاصله بعد از ورود به کارخانه‌ های فرآوری، تولید و پردازش آنها انجام پذیرفته و با قیمت های مناسب وارد بازار می‌ شوند.

باریت کریستال بیشتر برای مصارف پزشکی و دارویی بهره‌ برداری می گردد چون معادن حاوی این فرآورده ها در سراسر کشور محدود هستند و معمولاً کانی هایی با ناخالصی های بیشتری از برخی معادن استخراج می گردند؛ در هر صورت برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت روز باریت کریستال یا ثبت سفارشات خود در این زمینه با شرکت آروشا پودر تماس حاصل فرمایید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت