اعلام قیمت پودر تالک کشاورزی

در دنیای امروزی مواد معدنی گستره وسیعی از حوزه های صنعتی را تحت پوشش قرار داده اند. کاربرد های گوناگون در هر حرفه و پیشه ای موجبات رونق این صنعت را فراهم کرده است. پودر تالک هم از این دسته محسوب می شود و برای تولیدات مختلف بکار برده می شود. کاربری فراوان این ماده از سوی دیگر باعث آشفتگی قیمت و کیفیت آن در بازار خرید و فروش گشته است. از آنجا که حضور واسطه ها و دلالان به این موضوع دامن شده است، گروه صنعتی آروشا درصدد شفاف سازی در مورد انواع عرضه ها و نیز اعلام قیمت پودر تالک کشاورزی برآمده است.

اعلام قیمت پودر تالک کشاورزی

تولید پودر تالک تبریز

تالک نوعی ماده معدنی است که از اکسیژن، منیزیم و سیلیکون تشکیل شده و در سنگ های دگرگونی وجود دارد. بهمین جهت در معادن می توان آنرا یافت و استخراج نمود. کارخانجات آروشا این ماده معدنی را از معادن ممتاز کشور بیرون آورده و بعد از فرایندهای مختلف پودر سفید رنگ و درجه یک تالک را تولید می نماید. بطور معمول، تالک از نظر شیمیایی خنثی بوده و با مواد سمی سازگاری دارد. از اینرو در گیاهان و کشاورزی و خوراک دام و طیور موثر بوده و در کودهای کشاورزی بعنوان حاملی عالی محسوب می شود.

خبر مهم
صادرات انبوه پودر تالک صنعتی کیلویی

از سوی دیگر خاصیت آب گریزی آن برای نگهداری کودهای شیمیایی می تواند مفید باشد. همچنین در ساخت سموم کشاورزی، حشره کش ها و ضد قارچ ها، در نقش حامل خشک، رقیق کننده و پرکننده نقش موثری خواهد داشت. وجود پودر تالک در کودها مانع پوسیدگی و چسبندگی آنها شده و از تشکیل توده جلوگیری می کند.

قیمت تالک کشاورزی

قیمت پودر تالک کشاورزی

در شهر تبریز فروشندگان بسیاری با ارائه قیمت های متنوع از پودر تالک موجب سرگشتگی خریداران شده اند. اما آنچه مسلم است تهیه مواد اولیه خط تولید بصورت مستقیم از کارخانه ها و تولید کنندگان مزایای بسیاری خواهد داشت. شرکت آروشا تولید کننده مرغوب ترین پودر تالک بوده و سالهای متمادی در زمینه ساخت مواد معدنی فعالیت دارد. درجه بندی های متفاوت این پودر به نرمی آن دلالت دارد و بدین صورت مش های مختلف ساخته می شود. بطور مثال مش های ۵۰۰ ۸۰۰ و ۱۵۰۰ بترتیب شامل دانه های ریز تر و بسیار نرم تری خواهند بود. اما سایز بندی های گوناگون هر کدام در صنعت بخصوصی کاربرد دارند.

بهمین صورت قیمتهای متنوعی را نیز شامل می شوند. بعنوان نمونه، قیمت پودر تالک کشاورزی و انواع دیگر متفاوت می باشد. گرچه ممکن است این تفاوت چندان مشهود نباشد. متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاعات بیشتر و دسترسی به قیمتهای دقیق انواع پودر تالک، با مشاوران فروش تماس بگیرند.

جدیدترین اخبار سایت