فروش آهک هیدراته در یزد به قیمت مصوب

4.9
(33)

فروش آهک هیدراته در یزد به قیمت مصوب به دلیل کاربرد این ترکیبات در صنایع ساختمانی، ذوب آهن، تصفیه آب و کشاورزی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می ‌باشد زیرا این پارامتر تاثیر قابل ملاحظه ‌ای در هزینه‌ های تولید و ساخت می ‌گذارد؛ انواع آهک از نظر کیفیت متفاوت هستند و برای تولید آنها از همان سنگ‌ های معدنی آهک استفاده می‌ شود.

آهک به صورت کلی به دو روش سنتی و صنعتی قابل تولید است که اختلاف این فرایند ها در نوع کوره ‌های آهک پزی و دیگر سیستم‌ های درگیر در تولید می ‌باشد؛ تجربیات به دست آمده حاکی از آن است که آهک صنعتی از نظر کیفیت خالص‌ تر و یکدست می‌ باشد و برای استفاده در صنایع حساس نظیر فولادسازی مناسب است.

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

فروش آهک هیدراته در یزد به قیمت مصوب

تفاوت آهک هیدراته و زنده در یزد

تفاوت آهک هیدراته و زنده از نظر نام‌ های تجاری تعبیه شده بر روی این محصولات، روش‌ های تولیدی و همچنین طیف کاربری آنها قابل مشاهده می ‌باشد؛ آهک هیدراته در بین صنعتگران با نام تجاری آهک مرده، هیدروکسید کلسیم و آهک آب خورده شناخته شده است، در صورتی که آهک زنده نام تجاری آهک فعال و آب خورده اکتیو را به خود می ‌گیرد.

روش تولید آهک هیدراته از طریق خیساندن اکسید کلسیم قابل پیگیری می ‌باشد، در صورتی که روش تولید آهک زنده مربوط به حرارت دادن شدید سنگ‌ های کربنات کلسیم است؛ آهک هیدراته در صنعت ساختمان سازی به منظور تهیه بلوکه و ملات قابل بهره‌ برداری است، این ترکیبات همچنین در صنعت پرورش دام و طیور جهت تغذیه گله و ضدعفونی کردن سالن‌ های پرورشی به بهره‌برداری می‌ رسند، در صورتی که آهک زنده بیشترین کاربرد خود را در صنعت متالوژی و ذوب آهن دارد.

کارخانه تولید آهک قم

در استان‌ های مختلفی از کشور کارخانه‌ های تولید آهک دایر شدند، ولی یکی از بزرگترین کارخانه‌ های فعال در این میان در استان قم قرار گرفته است که دارای ویژگی‌ های منحصر به فردی می‌ باشد؛ این کارخانه فعال که با نام تجاری آروشا شناخته شده است، دارای معادن سنگ آهک ممتاز با میزان بالای کلسیم است که می‌ تواند بهترین نوع آهک را برای صنایع تولید نماید.

این مجموعه دارای تجهیزات سنگ شکن و سیستم‌ های فروری آهک به صورت پیشرفته می ‌باشد که آن را قادر ساخته است که انواع گوناگون این ترکیبات را برای هر صنعتی تولید نماید؛ پس برای خرید بهترین انواع آهک در هر زمانی شما می‌ توانید به این مجموعه مراجعه کرده و بهترین محصولات را در اختیار بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 33

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت