فروش مستقیم آهک هیدراته برای تولید پرکلرین

4.8
(30)

آهک هیدراته برای تولید پرکلرین چه تاثیراتی دارد؟ برای تولید این محصولات از چه منابعی استفاده می شود و دیگر ویژگی های آن ها کدام است؟ برای به دست آوردن جواب تمامی این سوال ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید. فروش مستقیم آهک هیدراته توسط مجموعه صنعتی آروشاپودر آغاز شد.

آهک هیدراته برای تولید پرکلرین

مرکز توزیع  شیرآهک صنعتی

برای تولید و توزیع شیرآهک صنعتی و دیگر فرآورده‌ های آهک همچون آهک هیدراته باید از تجهیزات پیشرفته و روش های تایید شده بهره برداری گردد؛ همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم آهک هیدراته و انواع شیر آهک صنعتی در تولید پرکلرین ها تاثیرات مثبتی را ایجاد می نمایند و به عنوان یک ماده اولیه و ارزان قیمت بهره‌ برداری می‌ شوند؛ این تولیدات به صورت مستقیم با استخراج سنگ های آهکی از معادن تولید می گردند و برای این منظور در ابتدا سنگ های آهکی را از وجود ناخالصی های مختلف مانند مواد کربناته پاکسازی می کنند، این فعالیت به روش پخت در دما های بالا انجام می پذیرد.

مرحله بعدی آبدار کردن آهک خالص یا در واقع هیدراته کردن آهک می باشد، بعد از این مرحله شیر آهک هم قابل تولید است و باید مراحل بیشتری نسبت به آهک هیدراته پشت سر بگذارند؛ در این محتوا ما فرآیند های تولید آهک هیدراته را بیان خواهیم کرد، در حال حاضر بهترین و ایده ال ترین روش برای تولید آهک هیدراته استفاده از سیستم‌ های هیدراتاسیون می باشد، این سیستم ها با دمیدن پر فشار بخار آب داغ باعث هیدراته شدن آهک می شوند.

دانستنی های جالب از خرید اینترنتی آهک زنده
>>

عملکرد در این روش به این صورت است که آهک های پخته در یک محیط بسته توسط بخار آب جوش اعمال شده شکفته می شوند و استفاده از سیستم‌ های هیدراتاسیون در این فرآیند تولیدی باعث می گردد که هیچ گونه ناخالصی وارد پروژه های تولیدی نشود و کیفیت محصولات نهایی بالا خواهد بود.

خلوص اهک تولیدی در این روش استاندارد بین ۹۲ درصد تا ۹۵ درصد خواهد بود و در نهایت پودری کاملاً سفید و یک دست در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌ گیرد که برای استفاده در کلیه صنایع مناسب خواهد بود.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

مرکز فروش مستقیم آهک هیدراته

آهک با کیفیت در مرکز فروش تولیدات و فرآورده های شیمیایی و معدنی با نام‌ های تجاری متعدد معرفی می گردد و این موضوع نشان‌ دهنده این است که برای تولید و عرضه انواع آهک روش های مختلف پیش روی تولید کنندگان قرار داده است و آنها با انتخاب ایده آل ترین و استانداردترین روش ها، نمونه های متفاوت این محصولات را تولید و ارائه می نمایند.

در حال حاضر آهک صنعتی و سنتی در بازار معرفی می گردند که  با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند؛ تفاوت آهک صنعتی و سنتی معمولاً در نحوه پخت و تولید آنها دیده می‌ شود، به نحوی که در روش سنتی تولید آهک، سنگ های آهک به مدت طولانی تر و حدود یک هفته درون کوره های آهک پزی سنتی قرار می‌ گیرند و قرار گرفتن طولانی مدت سنگ های آهکی باعث می گردد که دی اکسید کربن بیشتری از آنها خارج شود و اهک به دست آمده مسلماً درجه خلوص بالایی خواهد داشت؛ بنابراین به دلیل خلوص بیشتر آهک به دست آمده در روش های سنتی، این محصولات با کیفیت بالا تری ارائه می گردند؛ از نظر ظاهری آهک به دست آمده در فرایند های سنتی دارای ذرات درشتی هستند.

در مقیاس صنعتی  از روش های ماشینی استفاده می شود و اهک در روش های صنعتی بیشتر تولید می گردد؛ بنابراین با توجه به اینکه میزان آهک تولید شده در روش صنعتی بیشتر است، تولید آهک با این روش برای رفع نیاز تمامی صنعتگران توجیه اقتصادی بهتری دارد.

فروش بهترین هیدرات کلسیم با کیفیت

فروش بهترین هیدرات کلسیم با کیفیت را در حجم‌ های بالا برخی از کارخانه های تولید کننده به انجام می رسانند؛ همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم در حال حاضر روش‌ های متعددی برای تولید آهک در اختیار کارخانه‌ های فعال قرار دارد و آنها با توجیه اقتصادی هر یک از روش های تولیدی تلاش می نمایند که محصولاتی را باب میل مصرف‌کنندگان به بازار ارائه نمایند.

اهک با کیفیت همان آهک هیدراته است که در مقایسه با دیگر گرید های این تولیدات از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و به دلیل پایدارتر بودن از نظر ساختار مولکولی بیشتر مورد استفاده قرار می‌ گیرد، کاربرد های آهک هیدراته به نوعی است که در حال حاضر حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد آهک زنده تولیدی در کشور های توسعه یافته به صورت ویژه به اهک  هیدراته تبدیل می شوند.

در آهک هیدراته ذرات هیدروکسید کلسیم به صورت سوسپانسیون در آب پخش می شوند و در این شرایط به نام شیر اهک و دوغاب آهک یک محصول پر مصرف و شناخته شده هم می باشند؛ برای خرید بهترین آهک هیدراته با مشاوران شرکت آروشا پودر به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 30

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت