آخرین خبرهای منتشر شده از قیمت آهک هیدراته آذرشهر

4.8
(42)

آخرین خبرهای منتشر شده از قیمت آهک هیدراته آذرشهر حاوی اطلاعاتی از میزان عرضه و تقاضای این محصولات و فعالیت شرکت ‌های تولید کننده می‌ باشد چون بر این اساس هر چقدر میزان عرضه و تقاضا در تعادل باشند، طبیعتاً محصولاتی با قیمت‌ های مناسب‌تر در بین متقاضیان و مصرف کنندگان رد و بدل می‌ شود؛ آهک هیدراته همان طور که می ‌دانید جزو ترکیباتی است که در سال‌ های اخیر بسیار موثر واقع شده و در اکثریت صنایع به بهره‌برداری می ‌رسد، آخرین قیمت روز این محصولات همچنین برای مصارف داخلی و صادراتی هم متفاوت خواهد بود، به همین دلیل خریداران باید در ارتباط با تولید کنندگان برتر نسبت به دریافت قیمت روز اقدام نمایند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

آهک هیدراته آذرشهر

قیمت انواع آهک هیدراته در آذرشهر

قیمت انواع آهک هیدراته در آذرشهر همانند دیگر پودر های صنعتی هیچگاه ثابت در نظر گرفته نمی ‌شود و عوامل متعددی بر قیمت این ترکیبات تاثیرگذار هستند؛ مهم‌ترین موارد موثر در تعیین قیمت انواع آهک هیدراته نوع ترکیبات شیمیایی این محصولات و میزان رطوبت انها می ‌باشد.

منظور از نوع ترکیبات شیمیایی تشکیل دهنده این فرآورده ‌ها همان ناخالصی ‌هایی است که به میزان متعددی در این پودر ها موجود می ‌باشد و طبیعتاً هر چقدر خلوص این ترکیبات بیشتر باشد کیفیت و قیمت آنها هم بیشتر خواهد بود، در مقابل هر چقدر وجود مقادیر آلوده و آلاینده ‌ها در این ترکیبات بیشتر باشد، نشان دهنده خلوص پایین‌ تر و قیمت پایین‌ تر خواهد بود.

یکی دیگر از مهمترین عوامل تاثیرگذار در این میان میزان رطوبت این فرآورده‌ هاست؛ آهک هیدراته دارای رطوبت مناسب و کنترل شده از نظر حوزه ‌های مصرفی می ‌باشد و حتماً باید از این اصول تبعیت داشته باشد.

مناسب‌ترین قیمت آهک هیدراته را چه شرکتی ارائه می‌دهد؟

ممکن است این سوال که مناسب‌ترین قیمت آهک هیدراته را چه شرکتی ارائه می ‌دهد؟ برای شما هم مطرح باشد، در پاسخ به این سوال ما مجموعه آروشا پودر را معرفی می‌ نماییم؛ این واحد تامین کننده جزو برند های داخلی فعال در بحث پودر های صنعتی و معدنی است و کلیه تولیدات آن از کیفیت برتر یا مشابه با محصولات خارجی برخوردار هستند.

همچنین تمامی تولیدات این مجموعه اعم از انواع آهک هیدراته از مناسب‌ترین قیمت نسبت به کیفیت و نسبت به شرکت‌ های رقیب برخوردارند؛ در نتیجه توصیه ما استفاده از پودر های معدنی و صنعتی تولید شده در این شرکت می ‌باشد، شما مشتریان برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از کیفیت و قیمت این محصولات می ‌توانید با کارشناسان آن ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت