آهک صنعتی مخصوص لاستیک سازی

4.9
(60)

آهک صنعتی مخصوص لاستیک سازی طی فرآیند های موسوم به پخت و کلسینه شدن در خلوص بالایی قابل عرضه می باشد، این ترکیبات به واسطه داشتن میزان اندک رطوبت در حد دو درصد به راحتی می‌ توانند در این صنعت به عنوان یک ترکیب پایدار و مستحکم کننده مورد استفاده واقع شوند؛ آهک صنعتی قابل استفاده در این حرفه این ویژگی را به خود اختصاص می دهد که یک سوم وزن خود، آب جذب کند و به آهک هیدراته تبدیل شود، به همین دلیل در صنعت لاستیک سازی از آهک زنده میکرونیزه استفاده می‌ شود تا حجم سطحی بیشتر و خاصیت دسپرس بهتری وجود داشته باشد.

آهک صنعتی مخصوص لاستیک سازی

شرکت تولید بهترین آهک آبدار خالص

دامنه کاربری وسیع بهترین آهک آبدار خالص در صنایع مختلف اعم از صنعت لاستیک سازی، صنعت تولید پلیمر های مختلف، صنعت تولید اتصالات صنعتی، روکش کابل برق، صداگیر پنجره ها، صداگیر درب ساختمان، تایر خودرو ها و غیره فرصت های شغلی بسیاری را برای شرکت‌ های تولیدکننده فرآورده های معدنی فراهم کرده است که بتوانند با استخراج سنگ های آهکی از معادن، تولید نمونه های متفاوت آهک صنعتی را به انجام رسانده و این محصولات را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه نمایند.

بهترین آهک خالص صنعتی همان طور که قبلا اشاره کردیم در صنعت لاستیک سازی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهد و به عنوان یک تسریع کننده فرایند های تولیدی و اصلاح کننده مواد اولیه مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد؛ این ترکیبات افزایش حجم محصول و کاهش هزینه تولید و همچنین بهبود شکل ظاهری لاستیک ها و افزایش مقاومت آنها در برابر تغییر شکل را چندین برابر می نمایند.

پودر آهک شیمیایی برای بلوک های سبک AAC
>>

در صنعت لاستیک سازی مواد شیمیایی مختلف به کار گرفته می شوند که هر کدام دارای رطوبت خاصی هستند و این رطوبت در فرایند های گرمایی تبخیر شده و زیان مالی را به صنعتگران در این زمینه وارد می‌ نماید، به همین دلیل فعالان در این حرفه ها به دنبال استفاده از ترکیبی هستند که بتوانند این رطوبت را به حداقل برسانند و آهک صنعتی در این میان بهترین راه حل می باشد.

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

مرکز فروش آهک صنعتی

وجود یک مرکز و منبع قابل اعتماد برای فروش آهک بسیار سود اور است چرا که در حال حاضر صنعتگران بی شماری به این ترکیبات وابسته می باشند و در صورت با کیفیت بودن آهک صنعتی می‌ توانند در خطوط تولیدی خود به انتظارات مثبتی برسند.

در حال حاضر مراکز فروش آهک صنعتی بسیار زیاد هستند که تشخیص بهترین آنها نیازمند به دست آوردن اطلاعاتی است، همچنین این نکته هم بسیار مهم است که هر یک از مراکز فروش آهک صنعتی قیمت های متفاوتی را برای این محصولات اعلام می نمایند و خریداران باید حتماً در زمان خرید اول به کیفیت و بعد به قیمت توجه داشته باشند چرا که تعداد بسیار زیادی از فروشندگان وجود دارند که تنها با هدف رسیدن به سود حاصل از فعالیت خود، محصولات بی کیفیت را در اختیار متقاضیان قرار می‌ دهند و در این صورت ممکن است قیمت آن ها در قیاس با شرکت های تولید کننده واقعی بسیار پایین تر باشد و همین قیمت پایین شرایط وسوسه انگیز را برای خریداران به وجود می اورد.

در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر یک گزینه قابل اطمینان برای تمامی خریداران در این زمینه می باشد که انواع آهک صنعتی را می توانند از این مجموعه خریداری کرده و از مزیت‌ های آن بهره مند گردند.

تولیدکننده آهک خالص

آروشا پودر به عنوان بهترین واحد تولید کننده آهک خالص دارای تجهیزات و کوره های پیشرفته صنعتی برای پخت این ترکیبات می باشد چرا که در فرآیند های تولید آهک صنعتی مهم ترین مرحله مربوط به همان کلسینه کردن یا پخت این ترکیبات است که باعث از بین رفتن ناخالصی های موجود در آنها می‌ شود؛ به عبارت ساده‌ تر می‌ توان گفت اگر فرایند های کلسینه کردن آهک معدنی به خوبی انجام پذیرد در مراحل بعدی آهک صنعتی خالص بر اساس نیاز صنعتگران قابل تولید خواهد بود.

در مجموعه صنعتی آروشا پودر مراحل فرآوری و تولید آهک خالص از کانی ها و کلوخه های آهک استخراج شده از معادن به صورت تخصصی در حال انجام می باشد و هر یک از متقاضیان می‌ توانند بر اساس استاندارد های تعریف شده در صنعت مورد نظر خود نمونه های متفاوتی از این ترکیبات را درخواست نمایند.

مجموعه اروشا همچنین می‌ تواند بر اساس نیاز خریداران خود در هر یک از مراحل فرآوری، محصول را برداشت کرده و در اختیار آنها قرار دهند؛ به عنوان مثال در اولین مرحله فرآوری و کوبش سنگ های معدنی، آهک زنده میکرونیزه تولید می گردد که جزو ارزان قیمت ترین ترکیبات مربوطه است.

در مراحل بعدی نیز اهک کلسینه و آهک آبدیده تولید می گردند که ادارای فرایند های تولیدی پیچیده بوده و در واقع به صورت تخصصی در بسیاری از صنایع به کار گرفته می‌ شوند، این ترکیبات از قیمت فروش بالاتری در قیاس با نمونه های میکرنیزه برخوردار هستند.

در هر صورت اگر جزو صنعتگران وابسته به این تولیدات هستید به دست آوردن اطلاعات از آنالیز فیزیکی و شیمیایی انواع آهک می‌ تواند یاری کننده شما باشد که بتوانید از این ترکیبات معدنی ارزان قیمت بیشترین بهره برداری را داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت