آهک شکفته برای فراوری روی و سرب

4.8
(40)

آهک شکفته برای فراوری روی و سرب، یک ترکیب تاثیر گذار است، این محصولات از قیمت بسیار پایینی در قیاس با تولیدات مشابه برخوردارند و به راحتی می‌ توان در فرآیند های تولید و فرآوری سرب و روی از آنها بهره برداری نمود.

آهک شکفته برای فراوری روی و سرب

کارخانه تولید هیدرات کلسیم خالص

کارخانه تولید هیدرات کلسیم خالص، برای راه اندازی خطوط تولیدی ویژه بر اساس هر یک از فرایند های تولید این محصولات در حال حاضر فعالیت های گسترده ای را به انجام می ‌رساند و انواع آهک را برای عرضه در بین صنعتگران مختلف ارائه می نماید؛ شایان ذکر است که بدانید آهک هیدراته، هیدرات کلسیم یا دیگر واژه هایی که برای فراورده های حاصل از سنگ های آهکی در نظر گرفته می‌ شوند کاربرد های ویژه را در صنایع مختلف دارد که مهمترین آنها استفاده در متالوژی و صنایع شیمیایی، صنعت کشاورزی و پرورش گل ها و گیاهان مختلف، استفاده در صنعت راه سازی با هدف ساخت و ساز بهتر جاده ها، استفاده در صنعت تولید بتن و مصالح ساختمانی برای افزایش استحکام و ماندگاری سازه ها می باشد، پس این موارد نشان دهنده این موضوع است که در حال حاضر باید فرایند ها و روش هایی در مقیاس صنعتی برای این محصولات در نظر گرفته شود.

بهتر است بدانید به صورت کلی تولید آهک به سه روش امکان پذیر می باشد؛ اولین روش، روش های سنتی هستند که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفته اند، در این روش از سنگ و گل اجاق بزرگ می ساختند و آتش های زیادی را ایجاد می کردند، سپس سنگ های آهکی را در داخل آنها قرار می دهند، وقتی سنگ ها پخته می شوند، اهک زنده تولید می شود و در نهایت آهک زنده را با آب واکنش می دادند و آن را به شیر اهک تبدیل می کردند.

روش ماشینی تولید آهک در حال حاضر بیشتر قابل توجه می باشد و در این میان بعد از استخراج سنگ های آهک و انتقال آنها به کارخانه ها، فرآیند های خرد و آسیاب کردن آنها انجام می پذیرد، سپس این محتویات وارد کوره های آجرپزی می‌ شوند تا مواد کاملا پخته شوند؛ بعد از اینکه آهک های پخته تهیه شدند وارد  دستگاه‌ های به خصوصی می شوند تا عملیات هیدراته کردن آنها انجام شود و در نهایت پودر آهک تولید شده متناسب با نیاز صنعتگران قابل عرضه می باشد.

تولیدکننده آهک ساختمانی مشهد
>>

برای تولید محصولات مورد نظر از روش های ماسه بادی هم استفاده می شوند، در این میان ماسه های آهکی پخته می شوند و به راحتی آهک زنده تولید می گردند و سپس فرایندهای پیشرفته تر انجام شده تا آهک های دیگری تولید شوند.

آنالیز شیمیایی آهک زنده کلوخه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.2 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

مرکز فروش آهک هیدراته صنعتی

مدیریت  بزرگترین مرکز فروش بهترین آهک شکفته صنعتی در ایران در دست مجموعه صنعتی آروشا پودر است که جزو تکمیل ترین کارخانه های تولیدکننده در زمینه انواع فرآورده های معدنی می باشد؛ آهک شکفته محصولی است که بیشتر در صنعت ساخت و ساز مورد بهره برداری قرار می گیرد، این ترکیب با نام آهک هیدراته هم شناخته شده است.

فرآیندهای تولیدی آنها به این طریق است که آهک زنده در مجاورت آب قرار داده می‌ شود تا با آن ترکیب گردد و نتیجه ترکیب این دو مخلوط  شکفته شدن اهک است؛ بهتر است بدانید فرمول شیمیایی آهک شکفته به صورت هیدروکسید کلسیم و هیدروکسید منیزیم دیده می‌ شود که در این میان تولیدات مربوط به هیدروکسید کلسیم منیزیم در واقع محصولاتی هستند که از کوبش سنگ های دولومیتی تولید شده اند.

آهک شکفته یک ترکیب بسیار مفید و پرمصرف در بخش ساخت و ساز است و معمولاً از آن در ترکیب با ماسه و سیمان برای تهیه ملات استفاده می شود، مقاومت بالای این ترکیبات در برابر نفوذ ناپذیری باعث شده است که از آنها در جاده سازی ها هم استفاده شود تا مانع از رشد گیاهان ناخواسته شود.

مرکز توزیع بهترین آهک هیدراته با کیفیت

مرکز توزیع آهک هیدراته با کیفیت، اولویت اصلی فعالیت‌ ها و برنامه‌ های خود را جلب توجه مشتریان بیشتر این محصولات در داخل یا حتی در خارج از کشور قرار می دهد چرا که در حال حاضر شرایط ویژه برای تولید آهک هیدراته در ایران وجود دارد و از آنجایی که سنگ های معدنی حاوی این محصولات در تمامی مناطق کشور گسترش یافته اند، تولید آنها، عرضه و فروش در بازار های صادراتی می تواند عامل مهم و تاثیرگذار در بهبود اقتصاد کشور باشد.

آهک هیدراته همان طور که قبلا اشاره کردیم با نام‌ های متفاوت همچون آهک ساختمانی، آهک کلسینه، اهک میکرونیزه و غیر هم شناخته شده است و این ترکیبات در بیشتر صنایع به واسطه ویژگی ها و مزیت هایی که دارند مورد بهره برداری قرار می گیرند.

قیمت آهک شکفته یا هیدراته بستگی به زمینه کاربرد این نوع محصولات دارد، انواع آهک عرضه شده در مراکز تولید کننده ممکن است از نمونه های خام، فرآوری شده، کلوخه یا پودری فعال باشند، که این موارد بر روی قیمت آنها به صورت مستقیم تاثیر می گذارد.

در هر شرایط شما مشتریان گرامی که قصد خرید بهترین آهک هیدراته را دارید می توانید با مشاورین شرکت آروشا پودر به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و ثبت سفارشات خود را انجام دهید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت