آهک آبدار مخصوص کناف گچی

4.8
(40)

آهک آبدار مخصوص کناف گچی با درجه خلوص بالا و رنگ سفید شفاف قابل بهره برداری می باشد، این تولیدات می‌ توانند باعث سبک وزن شدن کناف های گچی شده و سهولت استفاده از آن ها را ایجاد نمایند.

آهک آبدار مخصوص کناف گچی

خرید بدون واسطه شیرآهک خالص

خرید بدون واسطه شیر آهک خالص با حداقل قیمت ها در قیاس با دیگر روش‌ های خرید انجام می پذیرد و همین باعث شده است که در سال‌ های اخیر تمامی مصرف کنندگان به استفاده از این محصولات تولیدی روی آورند؛ شیر آهک خالص یک محلول اشباع شده از آهک هیدراته و آب است که بیشتر در صنایع غذایی به بهره برداری می رسد، این تولیدات برای تهیه چیپس، ذرت، تولید انواع مربا از میوه های مختلف به مصرف می رسند و به راحتی می‌ توانند با به دام انداختن پروتئین در داخل مواد غذایی به بهبود مواد مغذی آنها کمک کرده و شکل ظاهری مواد خوراکی را حفظ نمایند.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

کارخانه تولید بهترین شیرآهک

بر اساس تجربیات به دست آمده اضافه کردن آب به انواع مختلف آهک در شرایط دمایی مختلف باعث ایجاد حالات متنوعی می شود، به عنوان مثال اگر آهک خام پودر شده با آب ترکیب شود و موادی مانند پودر سنگ و سیمان به این مخلوط اضافه شود، مسلما یک ملاتی به دست می‌ آید که در صنعت ساخت و ساز باید از آن استفاده کرد، همچنین اگر اهک  زنده با اب ترکیب شود یک واکنش شدید شیمیایی رخ می‌ دهد که همراه با آزادسازی حرارت بوده و در نهایت هیدراته کردن اهک انجام می پذیرد.

اما منظور از آب آهک یا شیراهک این است که ترکیب اهک یا هیدروکسید کلسیم با آب در شرایط کنترل شده انجام پذیرد، چنانچه آهک هیدراته، دارای درجه خلوص بالایی باشد و حالت کاملاً پودری داشته باشد، به مرور پودر آهک هیدراته ته نشین شده و یک مایع شفاف به دست می آید، در این میان این محصول همان آب آهک یا شیر آهک است، البته آهک هیدراته به طور کامل ویژگی های خود را به این محلول منتقل کرده است.

فرمول شیمیایی شیر آهک همان هیدروکسید کلسیم است و اصولاً این ترکیب یکی از آب پوش های آهک هیدراته محسوب می گردد و همانطور که اشاره کردیم در صنعت غذایی برای تولید محصولات خوراکی با کیفیت و ظاهر زیباتر استفاده می گردد.

مرکز توزیع هیدرات کلسیم با کیفیت

فرایند تولید هیدرات کلسیم با کیفیت به دو روش قابل انجام می‌ باشد و تفاوت فعالیت هایی که در این دو روش انجام می پذیرد، در نهایت باعث شده که در مرکز توزیع، فرآورده‌ های آهکی از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند؛ در حال حاضر برای تولید هیدرات کلسیم نیاز است که اهک زنده در شرایط ویژه به آب اضافه شود، برای این کار اب را با فشار بر روی آهک زنده می باشند، این روش از نظر زمان سریعتر و آسانتر است و همچنین ارزان تر انجام می پذیرد اما همین عمل پاشش مستقیم اب بر روی آهک زنده باعث کاهش کیفیت آهک هیدراته تولید شده می شود، به همین دلیل در سال‌ های اخیر تولید کنندگان برتر به روش های جدیدتر دست یافتند.

در روش دوم تولید آهک هیدراته از دستگاه های هیدراسیون استفاده می‌ شود، این دستگاه ها به طوری تعبیه شده‌ اند که می‌ توانند فشار بخار آب داغ را با دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد به بالا به داخل یک محفظه بدمند و همین اقدام باعث می‌ شود که مرحله هیدراته کردن آهک انجام پذیرد، فرآیندهای گفته شده در این روش در یک محیط بسته انجام می پذیرد و این مهمترین پارامتری است که محصولات خروجی از دستگاه کیفیت و درجه خلوص بالایی دارند و برای استفاده در کلیه صنایع مناسب می باشند.

آهک هیدراته در بالاترین درجه کیفی باید یک ماده خشک باشد، ولی به صورت کلی دارای مقدار کمی رطوبت آزاد هم هست، این تولیدات تاثیرگذاری زیادی در صنایع مختلف داشتند به نوعی که در حال حاضر حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد از اهک زنده تولیدی در کشورهای توسعه یافته به آهک هیدراته تبدیل می گردد.

انجام فرآیند هیدراته کردن آهک زنده باعث می گردد که در ساختار مولکولی این محصولات هم تغییرات ایجاد گردد و بر همین مبنا آهک هیدراته در مقایسه با آهک زنده پایدار تر است و نگهداری آن راحت تر انجام می پذیرد و شاید بتوان دلیل کاربرد های بیشتر آهک هیدراته را همین ویژگی ها دانست.

برای خرید هیرات کلسیم با بالاترین درجه خلوص پیشنهاد ما، شرکت آروشا پودر است؛ ما در این مجموعه آماده ارائه خدمات ویژه به تک تک شما مشتریان گرامی می باشیم.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت