آهک آبدار مخصوص پودرهای بهداشتی

4.9
(50)

خاصیت ضدعفونی کننده آهک آبدار، این تولیدات را برای پودر های بهداشتی ایده آل ساخته است و در حال حاضر آهک آبدار مخصوص تولید این محصولات با درجه خلوص بالای به مصرف می رسد.

آهک آبدار مخصوص پودرهای بهداشتی

قیمت آهک آبدار صنعتی

میزان رطوبت و ابعاد ذرات تشکیل دهنده اهک آبدار صنعتی مهمترین پارامتر ها و ویژگی های هستند که به نوعی تعیین کننده قیمت نهایی این محصولات می باشند؛ در حال حاضر انواع آهک آبدار صنعتی باید دارای حداقل رطوبت باشند تا بتوان از آنها در محیط های مناسب نگهداری کرد و همچنین این تولیدات باید دارای ابعاد و اندازه بسیار ریزی باشند تا در تولید محصولات مختلف تاثیرات مثبت ایجاد نمایند؛ موارد گفته شده جزو پارامتر های تاثیرگذار به صورت مستقیم در قیمت فروش انواع آهک صنعتی می باشند.

در این میان عوامل غیر مستقیم هم موثر هستند که می‌ توان در این زمینه به رویه های بازاریابی و نوع فعالیت شرکت های تولید کننده و عرضه کننده اشاره کرد؛ معمولاً برخی شرکت‌ ها که با روش‌ های مدرن و اینترنتی آشنایی دارند، از طریق بازاریابی اینترنتی به تمامی متقاضیان و مصرف کنندگان این محصولات دسترسی دارند و مسلم است که در این شرایط فروش بیشتری را تجربه می‌ کنند.

فروش بیشتر این کارخانه‌ها و مراکز باعث می گردد که در مدت زمان کوتاه به سود حاصل از فعالیت های خود برسند و تمایل آنها به ارائه محصولات با قیمت‌ های پایین‌تر نسبت به رقبا نیز بیشتر می‌ شود؛ پس کارخانه هایی که مدرن و پیشرفته هستند جزو معتبرترین مراکز برای خرید بهترین آهک آبدار صنعتی می باشند و خریداران باید همیشه به دنبال چنین مراکزی باشند.

اطلاع از آخرین قیمت آهک هیدراته فله
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

تولید بهترین شیرآهک خالص

تولید بهترین شیر آهک خالص در حال حاضر نسبت به گذشته بیشتر احساس می گردد چرا که کاربرد های بسیار بیشتری برای این محصولات به ثبت رسیده است؛ در حال حاضر شیر آهک خالص به صورت خوراکی در تولید بسیاری از محصولات غذایی به کار گرفته می‌ شود؛ این تولیدات در پخت انواع مربا و غنی سازی انواع آبمیوه ها به صورت گسترده استفاده می گردند و می توانند در حفظ شکل نهایی میوه های مورد استفاده تاثیر پذیری زیادی داشته باشند.

تولید بهترین شیر آهک را در واقع همان شرکت هایی که تولید کننده آهک هیدراته هستند، تکمیل می نمایند چرا که بعد از هیدرات کردن آهک مراحل محلول کردن آن ها نیز انجام پذیرفته و در نهایت یک ترکیب مایع بی رنگ و شفاف به دست می آید که همان شیر آهک خالص خواهد بود.

با توجه به موارد گفته شده شیراهکخالص بعد از تکمیل شدن فرایند های تولیدی آهک هیدراته و ترکیب آن با مقدار بسیار بیشتر آب تولید می گردند؛ عمل هیدراته کردن این محصولات بسیار پیچیده است و وابسته به میزان اکتیو بودن آهک و همچنین اندازه ذرات، میزان آب مصرفی می باشد.

در حال حاضر آهک هیدراته از طریق دو روش با آب ترکیب می شود، اولین روش که به صورت استاندارد هم مدنظر قرار می گیرد این است که آهک زنده با دستگاه هایی به نام هیدراتاسیون در معرض فشار بخار آب قرار می گیرد و مرحله هیدراته شدن آن تکمیل می‌ شود ، در صورتی که در روش دیگر با پاشش مستقیم اب بر روی آهک، فرایند هیدراته کردن آنها انجام می پذیرد و این مورد باعث می شود کیفیت محصولات پایین تر نسبت به مرحله قبل باشد.

خرید بدون واسطه بهترین هیدرات کلسیم

بهترین هیدرات کلسیم به عنوان یک ماده منعقد کننده می‌ تواند در تصفیه آب و فاضلاب به بهره برداری برسد، پس می‌ توان عنوان کرد خرید بدون واسطه این محصولات با بالاترین درجه خلوص، هدف بسیاری از فعالان در صنعت تصفیه خانه ها می باشد؛ این تولیدات باعث از بین رفتن عوامل بیماری زا، ویروس ها و میکروب ها در آب می شوند.

بهترین هیدرات کلسیم علاوه بر طیف کاربری گفته شده در صنعت تولید آسفالت هم به بهره‌برداری می‌ رسد، این تولیدات برای زیرسازی جاده ها گزینه ایده آلی هستند چرا که می‌ توانند از رشد گیاهان در بستر راه های آسفالت شده جلوگیری نمایند؛ بر اساس استاندارد های تعریف شده در این میان استفاده از هیدرات کلسیم باعث می شود که استحکام آسفالت ها در برابر رطوبت محیط و یخ‌ زدگی چندین برابر شود.

با توجه به اینکه آب به راحتی می تواند پیوند بین قیر و اسفالت را کاهش داد، استفاده از هیدرات کلسیم که یک ماده جاذب آب است، این مشکل را تا حد زیادی حل می‌ کند و باعث می گردد که خسارت های ناشی از رطوبت و یخ زدگی به حداقل برسد.

با در نظر گرفتن موارد گفته شده متقاضیان و خریداران انواع هیدرات کلسیم بسیار متفاوت هستند و بر همین اساس محصولاتی را با قیمت های مختلف در اختیار می‌ گیرند؛ برای خرید هر یک از انواع هیدرات کلسیم با مشاورین فروش اروشا پودر ارتباط برقرار نمایید تا بعد از ارائه مشاوره‌ های در این زمینه بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت