یکشنبه ۳۰ دی۱۳۹۷

تامین کننده گان و صاحبان محترم واحدهای تولید انواع پودر معدنی می توانند با توجه به شرایطی که در ذیل عنوان خواهد شد ، در چرخه تامین انواع پودر مورد نیاز صنایع کشور از طریق بازار بزرگ تولید ، فروش انواع پودر گروه بازرگانی آروشا مشارکت نموده ، میزان فروش خود را به اندازه چشم گیری افزایش دهند .

گروه بازرگانی آروشا افتخار دارد به عنوان برند نخست و برتر بازار فروش انواع پودرسنگ های معدنی با توجه به حجم گسترده مشتریان خود ، محصول واحدهای تولیدی که با کمترین ظرفیت تولید ، در حال انجام فعالیت هستند را به فروش رسانده و ظرفیت بدون فعالیت واحدهای تولید پودر سنگ را به جهت سودآوری صاحبان این واحدها ، به چرخه بازار برگرداند .

تامین کننده کربنات کلسیم
تامین کننده پودر سنگ

تامین کننده و شرایط همکاری با بازرگانی آروشا

هر گونه همکاری و مشارکت در عرضه و توزیع انواع پودر صنعتی و ساختمانی مورد نیاز مشتریان از طریق تامین کننده گان محترم متقاضی با گروه بازرگانی آروشا تحت شرایط ذیل امکان پذیر خواهد بود :

  1. در مرحله نخست ، عنوان محصول ، موارد مصرف ، استاندارد هر نوع مصرف ، مش (دانه بندی ) ، برگه آنالیز آزمایشگاهی محصول ، نوع بسته بندی قابل عرضه ، حداقل و حداکثر ظرفیت تولید ، حداکثر زمان تحویل کالا به مشتری کتبا به گروه بازرگانی آروشا اعلام گردد.
  2. پس از بررسی کارشناسان ما ، نتیجه امکان همکاری به اطلاع مدیر عامل محترم واحد تولیدی رسیده و برگه قرارداد تنظیم خواهد شد .
  3. معرفی مشتریان از طرف گروه بازرگانی آروشا و تامین و تحویل کالا به مشتریان طبق استاندارد و موارد مطرح در قرارداد از طرف تامین کننده محترم انجام خواهد پذیرفت.
  4. فروش محصول تامین کننده محترم به مشتریان طبق استاندارد و آنالیز مندرج در قرارداد انجام خواهد پذیرفت و در صورت وجود هر نوع ناخالصی و یا مشکل از نظر ساختار ، بسته بندی ، مدت زمان ارسال ، محصول فروخته شده عودت داده خواهد شد و تامین کننده مسئول خسارت وارده می باشد . و در صورت وجود هر نوع مشکل که باعث نارضایتی مشتری گردد ، ادامه همکاری تحت شعاع قرار خواهد گرفت .
  5. پس از اعلام رضایت مشتریان نسبت به محصول خریداری شده، فرآیند تسویه مالی عملیاتی خواهد شد .

خریدار پودر سنگ

خط مشی گروه بازرگانی آروشا :

خط مشی و مسیر اصلی فعالیت گروه بازرگانی آروشا صرفا رضایت مشتریان از طریق ارائه محصول استاندارد و با کیفیت مورد نظر ایشان می باشد . در نتیجه امکان همکاری ما فقط و فقط با واحدهای تامین کننده ای خواهد بود که به این خط مشی ما وفادار بوده و از آن عبور ننمایند .

گروه بازرگانی آروشا

قم -بزرگراه قم به سلفچگان- نرسیده به مرکز معاینه فنی

کارشناس فروش : مهندس رحیمی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۷۵۱۶۷۵۹
شماره موبایل: ۰۹۱۹۰۵۰۴۵۰۴
آی دی تلگرام  : rahimi_99@
پست الکترونیکی:powdersang@gmail.com
کانال تلگرام